Léto udržitelně: Letní šaty, kabelky, topy a doplňky

Chystáte se letos na dovolenou? 
Já měla na letošek jasný plán, který mi zhatil koronavirus: roadtrip Skotsko/Irsko, po kterém toužím už drahnou chvíli. Původně jsme chtěli odletět do Dublinu a tam si půjčit auto. Od té doby, co jsem projela východní pobřeží USA, což bylo víc než pětitýdenní dobrodružství, jsem podobný roadtrip toužila podniknout jak po Skotsku a Irsku, tak Skandinávii. 

A letos, říkala jsem si, konečně dozrál čas. 
Jenže nedozrál.

Když nám došlo, že budeme muset změnit směr, navrhla jsem Rakousko. Rakousko sice už dobře projeté mám, ale jeho krásné přírody se nikdy nedokážu plně nabažit. Miluju záměček Ort, solná jezera nebo oblast Krimmelských vodopádů (a samozřejmě vinařskou oblast Wachau, ale tam se snad brzy podívám). 

Avšak naštíplý kotník - který už sice ani nebolí, ale vysloužil si na 6 týdnů sádru - mi překazil i můj plán B, takže letos už raději žádné plány nemám a uvidíme, co mě překvapí. 

Připravila jsem si však inspiraci pro letní dny - od hedvábných šátků, které dotvoří outfit pro každou příležitost, malé kožené psaníčko, které změníte jednoduše na crossbody kabelku, letní šaty a asymetrický top nejen na pláž nebo botky z korku, který jsem si zamilovala hlavně v Portugalsku. Všechny věci jsou udržitelné (jak jinak), často české výroby! Takže věřím, že vydrží nejedno léto a nejednu sezónu! 

Jaké jsou vaše plány na toto léto? 
LvK


2 komentáře:

 1. Tak,můj plán-nikam nejedu,budu trávit léto doma,mám pocit,že letos ani pořádné léto není.
  Maximálně v bazénu,který mimochodem ještě není ani napuštěný!!!
  Mám v plánu rekonstrukci koupelny,zamilovala jsem se do Provance stylu,takže bych v tomto duchu chtěla
  koupelnu. Co se týče fotek,líbí se mi 4 a 11. Mám ráda vyloženě ženský styl. Na tenisky,ještě k tomu s vysokou podrážkou k šatům mě teda neužije. Jsem malý 153cm měřící skrček,takže dávám přednost podpatkům. Různé šaty,sukně,to je moje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že to máme podobně. Tenisky beru do přírody, k šatům či sukni su nezvládám! :)

   A krásné léto a úspěšnou rekonstrukci koupelny přeju!

   Vymazat