Silky Gang & FOLBEUR: Jak nosit výrazné šátky a kabelky a jak je kombinovat mezi sebou.


Se značkou kožených a precizně propracovaných kabelek FOLBEUR a Silky Gang hedvábnými šátky, které uvážete na tisíc způsobů do vlasů, na tělo a klidně i na kabelku, jsme dali dohromady focení barevných doplňků, které osvěží nejen letní outfit.

Odjakživa miluju barvy a i když jsem za posledních pár let hodně zjednodušila svůj styl a do šatníku zařadila i černou, vždycky už asi budu potřebovat nějaký výrazný barevný doplněk, který rozbije "monolit černé", jak by řekla má milovaná Františka.

Libuju si tak ve výrazných barvách kabelek, bot a šátků, které leckdy používám místo výrazných šperků či rudé rtěnky. S tou zatím nejsem kamarádka na každodenní bázi.

A tak jsem velice polichocena, že jsem mohla nafotit něco tak krásného, jako spojení tvorby dvou talentovaných českých žen, které stojí za značkami.

Silky Gang je projekt snů Martiny Karafiátové, která miluje pohádkové příběhy s dobrým koncem a dala tak dohromady ty nejlepší pohádky s nejlepšími českými ilustrátory, kteří jednotlivé šátečky - nutno dodat, že jde vždy o limitovanou kolekci, kde každý šátek má své číslo - stvořili a celý příběh doslova vepsali do čistého hedvábí.

Kabelky FOLBEUR navrhuje Markéta Folberová, která si potrpí na preciznost zpracování, promyšlené detaily, které my ženy na kabelkách oceníme, kvalitní kůži a neotřelé barvy, jež z každé kabelky dělají nejen praktický, ale hlavně výrazný nadčasový chic kousek. Kousek, o kterém jsem přesvědčená, že pro svůj duchaplný minimalismus ocení i další generace. Kabelky Macaron Petit, které vidíte na fotkách, mají tak rovnou dva popruhy a lze je nosit jak crossbody, tak s krátkým popruhem i jako psaníčko do společnosti.

Jelikož plánujeme ještě další focení, jak kabelkami a šátky ozvláštnit casual outfit, tak věřím, že je ještě na co se těšit. Prozatím jsme fotili fotky v interiéru na holém těle, kde mám pod stolem nohu v sádře, což samozřejmě nebyl důvod odřeknout focení. A i když jsem nohu měla zasádrovanou čerstvě a bolel mě ještě každý pohyb, doufám a věřím, že to na výrazu není znát!

Jaké výrazné doplňky volíte vy?
LvK


Fotografie: Michaela Džurná
Styling: Silky Gang

Žádné komentáře:

Okomentovat