Udržitelné kousky, které se budou v září hodit (a pár mých vintage radostí)

 


Co vás čeká v září? 
Je to pro vás nový začátek nebo jen jeden z řady dalších pracovních měsíců? 
Pro mě každé září znamená poměrně dost hektický čas plný akcí, seminářů, ale i plánování vánočních kampaní a jejich příprava. I září 2020 zatím vypadá podobně nabitě, což ovšem vypadal i březen, kdy jsem měla pocit, že se snad nevyspím. A nakonec jsem spala prakticky až do konce května a kdybych bývala prospala celé dny, nikdo by si toho ani nevšiml! 

Co ani covid nezvrátí, je fakt, že budu zase o rok starší. Jak už jsem dávala na instastories, narozeniny už jsem vlastně měla: objevila jsem u babičky nádherné broušené skleničky na šampaňské, jeden z mnoha setů, který se šetřil "na slavnostní příležitosti", a tak se nikdy nepoužil. U mě bude celé sadě skvěle - z každé příležitosti si udělám slavnost. 

Do nového bytu jsem od babičky rovněž dostala opět nepoužívané porcelánové šálky a podšálky na kávu. Radost z toho mám obrovskou. Kafe si teď dopřávám spíš jako rituál, kdy relaxuju a nepracuju, což mi příjemně prodloužilo snídaně. 

Poslední úlovek z babiččiny skříně bylo bílé damaškové povlečení, které jsem u babičky našla ještě nerozbalené od prababičky. Původně dárek pro mého strejdu do výbavy se teď, o třicet let později, hodil do výbavy mně. Prabábi by měla radost!

Září umí být ještě moc hezký měsíc. 
A kdyby vám snad chybělo něco v šatníku, mrkněte na pár udržitelných tipů, co se do práce mohou hodit! 

1 - Svetr ze 100% merino vlny se už možná bude hodit.

2 - Podzimně hořčicová zavinovací sukně od Magifešn je neuvěřitelně příjemná, variabilní a sexy!

3 - Shoedaism kožené popelkovské střevíčky jako skvělý a neotřelý doplněk "business casual." 

4 - Sobi.eco pouzdro na tablet je stylovka vyráběná v chráněné dílně recyklováním přibližně dvou plastových láhví a jednoho starého trička. 

5 - Ledvibelka. Není to ledvinka, i když tak vypadá. Je to cross-body kabelka. A vejde se do ní milion nezbytností, včetně menšího deštníku! 

6 - Botasky na běhání? Zkuste s ortopedickou vložkou od Sabiny Rich. Po zlomenině kotníku jsou to letos jediné boty, na kterých vydržím! 

Krásné září, 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat