Doplněk, se kterým lze čarovat: ŠÁTEK

 


Nikdy jsem nebyla ten typ, co se s příchodem podzimu a zimy zabalí celá do černé. Letos jsem si sice už černou péřovku vážně pořídila, o to víc se však chci soustředit na barevné doplňky. Teď, kdy nás podle předpovědi čeká ještě několik slunečních a teplých dní, sahám po hořčicové kožené bundičce s kašmírovým svetrem a širokými kalhotami. 

Z doplňků se pak přímo nabízel hedvábný šátek SilkyGang (O zlaté rybce), který jsem uvázala na piráta. Šátek je jedním z těch doplňků, které nikdy nevyjdou z módy a tím, jakým způsobem je uvážeme, vždy dotvoří daný outfit, podtrhnou styl. Způsobů, jak šátky uvázat, je samozřejmě víc, než si dokážeme představit a ne všechno, o co se u youtube tutorialu pokouším, vypadá pěkně. Držím se tak osvědčené klasiky a koukám po inspiraci např. u Vanessy Paradise, Jaqueline Kennedy nebo Cathrine Denevue. Šátek uvázaný ve vlasech mi přijde jednoduše nesmrtelný a neuvěřitelně ženský. 

Plus jsem tentokrát přidala nový prototyp kožených rukaviček, opět z dílny SilkyGang. To je stylovka, na kterou se vážně těším! 

Jaké doplňky nosíte během zimního období vy? 
LvK

1 komentář:

  1. Krásné,já miluju šátky,na kabelce,ve vlasech,ale tak,jak ho máte vy,bych se neodvážila.
    Moc se mi to líbí,myslím,že každá si to nemůžeme dovolit.Střídám různé,podle oblečení,aby mi to ladilo.Nejraději ho nosím,jako čelenku,zavázaný na mašli nebo do culíku.Od brášky jsem dostala před lety krásný z Paříže a mám ho pořád.

    OdpovědětVymazat