Život jedné Lucie v září!


Když zavřu oči a vzpomenu si na září, vybaví se mi primárně strach z toho, že dlouho připravované akce zruší den předem. Vybaví se mi spousta práce, u které jsme do poslední chvíle nevěděli, jestli se její výsledek vůbec bude moc uskutečnit. I s omezeními, které si druhá vlna covidu žádala, se však všechno událo podle plánu! Díky bohu za to!

Fotily jsme novou kolekci LAHO - já, plus size modelka Natálie Debnárová a současná Miss Czech Republic Karolína Kopincová. Natálka ten den slavila narozeniny, takže atmosféra na place byla velice slavnostní - otevřeli jsme dokonce i bublinky! 


Populární Manifesto Market pořádal festival udržitelnosti, který probíhal celý víkend a na řadu přišla spousta zajímavých speakerů a osobností, které se zabývají udržitelným životním stylem - od recyklace, kompostování, udržitelnou módu, po veganství...já tam mluvila o přírodní kosmetice. Z fotky je vidět, že ještě bylo krásné babí léto! 


V Ostravě se konala dlouho připravovaná módní bouře, neboli Fashion Storm. Velká událost na podporu místních mladých návrhářů a udržitelné módy. Moderovala třeskutě vtipná stand-up komička Adéla Elbel, talk show o módě měla například Kaira Hrachovcová. 


Stihl se ještě úžasný křest charitativního kalendáře Jsem žena, jsem Evropa, kde jsem byla za Tamaru de Lempickou. Byla to úžasná zkušenost a jsem nadšená z výsledku. Více jsem o celém projektu psala už kdysi zde, tak mrkněte, jaké úžasné ženy to mají na svědomí!

A zde je výsledný snímek z kalendáře


Závěrem měsíce jsem ještě stihla fotit podzimní outfity s hedvábnými šátky Silky Gang, značkou, která bude k vidění třeba na Designbloku příští víkend. Sama se tam vypravím, protože jsem vážně zvědavá na celou instalaci, plus mám Designblok fakt ráda a navštěvuju jej celkem pravidelně. 

Je jasné, že září bylo na dlouhou dobu opravdu nabitým měsícem. Zřejmě na něj budu ještě dlouho vzpomínat. Od října mě však čeká zase něco pracovně nového - a na to se těším snad úplně nejvíc! 

Jaké bylo vaše září? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat