OUTFIT: Podzim v barvách léta!

Příliš toho nenakupuji. Prakticky nic, abych byla přesná. 
Nemám vlastně ani moc materiální přání k Vánocům, připomínám mi to mou vlastní babičku, která celý život říká, že nic nechce, nepotřebuje, že všechno má. 

Ne že bych snad nebyla marnivá a parádivá ženská, já byla parádivá už ve školce, jen nemám ráda přecpané skříně, nedostatek úložného prostoru, nedej bože hromadění starých věcí, které už nevyužiju. Frustruje mě to. Vnitřně mi nedělá dobře, když je něčeho příliš, občas však jen přeci bývám lehce sentimentální a těžko se loučím s věcmi, které mám ráda. 

Se stěhováním jsem hodně věcí vytřídila a nechala si jen kousky, které vážně nosím nejčastěji a nejraději. Neodpovídají současným trendům, nezáří na nich logo věhlasné značky, ale jsou z kvalitního materiálu a vím, že mi padnou. Přijde mi sympatické, pokud na ostatních vidím, že znovu nosí kabát, který jsem na nich kdysi obdivovala, jen s jinými doplňky a tedy v úplně novém kabátě. Varianty jednoho kousku obdivuju především na vévodkyni z Cambridge, Kate, která dokazuje, že si to může dovolit i ze své pozice. 

Dnešní outfit byste tak v mém šatníku našli klidně i před pár lety. Nově jsem přidala jen drobné, přesto velice výrazné detaily - hedvábný šátek O Malence a nový prototyp kožených rukaviček z dílny Silky Gang, které budou v prodeji co nejdříve. I když miluju barety, tentokrát jsem sáhla po bekovce, abych trochu netradičně přidala aspoň jeden prvek pánského looku. Co se barev týče, nechtěla jsem jít cestou podzimních barev, u mě už je to okoukaná klasika, a sáhla tak po letní tyrkysově modré s růžovou. 

Samotnou mě překvapilo, jak šátek, který jsem okamžitě zařadila jako letní doplněk na pláž, zafungoval i v tohle roční období. 


Nosíte variace svých oblíbených kousků šatníku? 
S čím je kombinujete? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat