Štědrovečerní look

Jak se připravujete na Štědrý den? 
Já Štědrých večerů letos budu mít rovnou několik a na několika místech, kdy se dostanu domů, kam si pod stromeček odkládám dárky od kamarádů nebo sama od sebe, zatím moc netuším. Předpokládám, že až se do Prahy vrátím, udělám si Vánoce znovu. Přímo Štědrý večer pak budu u babičky, kde se trochu hodíme do gala a já tak budu přímo u zdroje veškerého cukroví! 

Jestli byl tento rok náročný, tak pro mě byl i nesmírně zajímavý na nová setkání a přátelství - trávila jsem hodně času s přáteli, na jaře jsme si dělali pikniky, v zimě svařáky a adventní filmové večery. U množství vánočních dárků, které jsem teď nakupovala, jsem se přesvědčila, že přátelství je jedna z těch nejdůležitějších záchranných sítí, která poměrně zásadně ovlivňuje kvalitu našeho života. Nikdy jsem nežila bohatší život, než teď s těmi, kteří mě obklopují. 

Pracovně končím až 22.12., o svátcích počítač neotevřu, mezi svátky jen opatrně a to jen párkrát za den. Mám dost velkou zásobu nepřečtených knih, které na mě čekají. A kromě občasných procházek Prahy, které si už dost dlouho slibuju, jiné plány nemám. Těším se hlavně na vánočku a bramborový salát! 

A jelikož jsem si letos užila opravdu jen málo momentů, kdy bych se opravu mohla krásně nalíčit, obléct nebo si dát rudou rtěnku, hodlám si to užít o Vánocích o to víc! Make-up se od loňských Vánoc sice moc nezměnil - stále zůstávám u Und Gretel - ale místo klasické tekuté černé linky teď volím trochu jemnější a slavnostnější variantu: modrou kajal tužku s lehkým shimmerem, která poslouží i jako tmavě modrý oční stín a také o něco přirozenější tmavě hnědou řasenku. Rtěnku jsem pak použila o to výraznější! 

Štědrovečerní makeup: 

Tváře: Tvářenka SUNNE (mix obou odstínů)

Pokud jste z Brna, nebo máte cestu, můžete si Und Gretel vyzvednout přímo na prodejně Dotek Slunce nebo využít expresní dopravu po Brně. 

Jaké plány na Vánoce máte vy? 
Užijte si svátků a všeho dobrého, co k nim patří!  
LvK

Foto: Vojta Resler

1 komentář:

 1. Krásné Vánoce!!!
  Přeju Vám Luci,hodně štěstí,zdraví,spoustu splněných přání,
  pár báječných přátel,co nepřestanou hrát,když nemáte chuť se smát a moře lásky.
  Jo a taky nějaký ten barák,když po něm toužíte.
  Rena

  OdpovědětVymazat