Až to celé skončí


Takhle nějak si představuju, že vyjdu ten první den po lockdownu. Nebo aspoň první opravdu jarní teplý den. Nebo ten den, až bude konečně příležitost. Já vím, je oblíbené říkat, že příležitost si můžeme najít vždycky a já s tím vlastně i souhlasím. 

Jen nejsem z těch, co by se na home office líčili, česali a slavnostně oblékali. Když jsem doma, jsem to jen já a nechci se vůbec zatěžovat líčením. Nechci se vlastně zatěžovat ničím, co není nijak přínosné. 
Pravdou taky je, že za témeř rok lockdownu mi dorostly vlasy, které jinak ničím kulmou a žehličkou, a že mám pleť bez jediného problému. 

Ale až mě pustí ven, nedostanu se domů za světla. Vytáhnu všechny ty boty a šaty, které jsem loni nestačila unosit. Po dlouhé době jsem také objevila kouzlo kalhot - i když džíny mi stále neimponují, stále mi nesluší a stále mi nedělají pěknou postavu. Ve skříni mám už pouze jedny, klasické černé skinny jeans, které jsou základním a stavebním prvkem šatníku, to si uvědomuju a proto si je stále nechávám. Přesto nejsem přesvědčená, že jsou základním kouskem mého stylu. 

Miluju kalhoty široké, ideálně s vyšším pasem, co lichotí postavě, culottes, k nimž můžu vzít pantofle i jehly a nikdy to neubere na jejich eleganci. Tyhle kalhoty na fotkách jsou od La Femme Mimi, stejně jako tylová vestička, které jsem nakonec našla využití pro mnoho outfitů. Dokonalá je však i s bílou košilí, které dodává na důvtipu. 

Nutno dodat, že lemování vestičky je ze zbytků látky tak, aby každá kolekce byla co možná nejvíce bezezbytková, což je hlavní téma návrhářky. S Mimi jsme se ostatně poznaly díky projektu České televize První republika, kdy na mě přešívala šaty ze stejnojmenného seriálu ČT. 

V čem slavnostně vyrazíte vy, až lockdown skončí? 
LvK
Kalhoty i tylová vesta od La Femme Mimi

2 komentáře:

 1. Krásné,moc se mi to líbí,kalhoty jsou parádní,vestička rafinovaná,
  v kombinaci s vysokými podpatky,to nemá chybu.
  Takový model bych si také oblékla,navíc v mé milované černé.
  Plánuju,až vše skončí vylezu,v krásných šatech,které jsem ještě neměla vůbec nasobě.
  Vyčešu velký,ležérní drdol,zapíchnu do něj kytku a budu dýchat.
  No,jen,abychom nevylezli až do péřovky!!!! Nějak to teď nevypadá dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za komentář!
   Taky se trochu bojím toho slovíčka "až" - už se tak nějak smiřuju s tím, že i tento rok si dáme o samotě doma. Ale zase si říkám, že už se situace může jen lepšit. Držme si palce!

   Vymazat