Partnerské masáže

Miluju cokoliv slavit, zvlášť nyní v lockdownu jsem se naučila radovat z každé malé příležitosti, kterou mohu s někým oslavit. Jelikož jsem celý leden nepila (a nepiju stále, držím se už 5. týden), slavila jsem různě: dobrým jídlem, procházkami po stále neobjevených koutech Prahy s hrnečkem kávy v ruce, několikrát jsem ze své ložnice udělala provizorní beauty salon, kam jsem kamarádky zvala na pleťové ošetření.

Co se Valentýna týče, nedělám z něj velkou vědu a nepotřebuju ho slavit nijak okázale, ale slavím ho ráda. Je to příležitost projevit si vzájemnou lásku a ocenit vztah ve všech možných podobách, což jde dělat i malými gesty, které nestojí víc, než naši pozornost a čas. Je to vlastně něco velice niterního a jako velké vyznání se určitě počítá i slavnostně připravená večeře, výšlap na oblíbené místo nebo přiťuknutí proseccem na další šťastná léta. 

Za normálních okolností bych Valentýna nejraději strávila ve wellness, protože mám ráda společné zážitky (kromě těch sportovních, chraň bůh) a wellness mi vždycky udělá dobře na těle i na duši. Letos mi nezbyde nic jiného, než objednat dobrou večeři a vytvořit wellness aspoň v domácích podmínkách. Sice bez sauny, ale aspoň s vanou a masáží.

Valentýn nevalentýn, myslím, že léčivou sílu dotyků si nechá líbit každý. 
Já jsem letos zásobena. Nobilis Tilia mi poslala na vyzkoušení jejich Sprchový gel TANTRA, který je pro ni i pro něj. Prohřívací skořice je mocné afrodiziakum, podpořené ještě účinky povznášejícího ylang-ylang. Právě ten napomáhá spojení emocionálních a smyslových rovin našich osobností, které díky tomu můžeme i snadněji projevit. Je rovněž skvělým prostředkem pro uvolnění, zároveň posiluje naši schopnost prožívat radost a potěšení. Sprchový gel je spíše sprchové mléko, které nepění, zanechává jemnou mléčnou pěnu, pokožka je po něm pak dokonale vláčná a provoněná. 

Na masáže, včetně masáží tantických, je pak speciálně určen Tělový a masážní olej TANTRA, který rovněž navodí afrodiziakální účinky. Vůně je velice smyslná, kořeněná a kromě ylang-ylang a skořice je tu ještě lehce cítit sladký pomeranč. Má výbornou skluznost, takže celé tělo hravě namasírujete i s menším množstvím oleje. A hrát si opravdu můžete. 

Doteky, nejen ty intimní, jsou tím nejsilnějším poutem mezi lidmi, mezi partnery a podvědomě jimi dokážeme vnímat napětí v těle toho druhého, odmítnutí, ale i nadšení, lásku a náklonnost. Doteky prozradí více, než si asi chceme přiznat - druhému se dotekem otevíráme, aniž bychom potřebovali slov. U masáže platí, že se ten druhý otevírá nám, vkládá v nás důvěru, odhaluje se nám. 


S masáží nepospíchejte. Vnímejte tělo i účinky této silně afrodiziakální aromaterapie a ještě lépe: v masáži se prostřídejte. Nebojte se toho ani v případě, že nejste masér - jemným láskyplným dotekem nemůžete ublížit. Dopřejte si to jako projev lásky a okořenění partnerského života. 


Já vždy k masáži pouštím ještě difuzér (i tento je od Nobilis Tilia) s éterickým olejem, který je aktuálně potřeba. Dotváří to atmosféru intimity, klidu, relaxace, zároveň to zvlhčuje vzduch a příznivě působí na dýchací cesty i naši mysl. Aktuálně zkouším směs TANTRA, která probouzí smyslnost a pocity euforie. Drží vůni celé TANTRA řady, přesto je jemnější a místy mi připomíná až lehce květinovou vůni. 

Možná bude Valentýn 2021 o něco tišší, než v předchozích letech, o to může být niternější a zábavnější! 
Slavíte Valentýn? Pokud ano, co plánujete letos? 
LvK

2 komentáře:

  1. My Valentýn poslední roky neslavíme :) V březnu máme ale výročí vztahu a to vždycky oslavíme aspoň malinko. Letos bych právě v tomhle období chtěla jet do oblíbeného hotelu, no nicméně uvdíme, jestli bude možnost.

    OdpovědětVymazat