Radosti února


Únor byl vlastně hezký měsíc. Budík mi za celý měsíc zazvonil pouze dvakrát. 
Letos se prvně za život obávám března, toho měsíce, který jindy tak miluju, protože už cítím ve vzduchu jaro. V březnu vždycky vstávám z mrtvých, ze zimního spánku a konečně se probouzím k životu. Letos si dám trochu limitovanou verzi jarní zábavy s názvem HOME ALONE nebo také Zabav se sám. 
Ale únor byl ještě pořád fajn: 

To nejlepší, co jsem viděla......nekoukám na nic a když už, mrknu raději na nějaký film, než na seriál. Strašně mě ničí, když potřebuju sjet několik epizod najednou, čímž zabiju celý večer, tedy tu nejproduktivnější část dne. Na doporučení jsem však zkoukla Dámský Gambit. Dala jsem tomu šanci, protože to má jen 7 dílů. A ano, je to vizuálně dokonalé, skvěle napsané a hlavní hrdinka je...magická. Miluju, když herec umí všechno sehrát očima a výrazem obličeje. A taky se to povedlo. A navíc - užila jsem si tu módu! 

To nejlepší, co jsem zažila...


...jednoznačně focení s La Femme Mimi. Miluju tu přirozenost a lehkost fotek, jednoduchost a přitom neobyčejnost. Měla jsem možnost být sama sobě stylistou, takže jsem si z tvorby Mimi vybrala kousky přesně podle svého vkusu a nastylovala je tak, jak bych je sama oblékla. Doplnila jsem je o pár prvků ze svého šatníku a celé mě to nesmírně bavilo. 

To nejlepší, co jsem slyšela......má oblíbená Sia vydala nové album, resp. soundtrack k jejímu poměrně kontroverznímu muzikálu Music, který si asi dám i přes to (právě proto?), že jej kritici strhali, album jsem však naposlouchat musela. Sia pro mě vždycky byla velice niterní, možná proto, že se s každým albem trefila do nějakého mého rozchodu, takže jsem si u ní často hojila srdce. Z tohoto důvodu jsem se nového alba bála, zvlášť když její první singl Together je tak pozitivní! Pokud máte Siu v oblibě, dejte si to. Je to album velice optimistické, jarní...

To nejlepší, co jsem pro sebe udělala...


...druhý stupeň Yin your skin tréninku. V únoru jsem ležela v podkladech na gua-sha masáže, učila se o akupresurních bodech a meridánech a všechno na sobě zkoušela v praxi. Určitě v tom budu ležet ještě dlouho, chci porovnat účinky masáže přímo na své pleti a naučit se to opravdu dobře. Zatím jsem z výsledků nadšená! 

To nejlepší zkrášovadlo......nesnáším si lakovat nehty. Prakticky mě neuvidíte s barevným lakem. Žádný doma totiž nemám. Jsem nevrlá, když se mi lak oprýská a každá trhlinka mojí OCD nedělá vůbec dobře (stejně jako nesnesu otevřené dveře nebo rozházené pantofle u postele). Ale v rámci nějaké sebepěstící potřeby si občas koupím jeden lehce zbarvený lak, na kterém nejsou vidět nedokonalosti a dodá jen lesk a lehkou neutrální barvu. Příjemným překvapením je pak značka Couleur Caramel a její Orange Beige odstín. Vydrží 5 dní a to celkem dost často myju nádobí. 

Na co jsem pyšná...


...že jsem disciplinovaně zvládla ukočírovat svůj volný čas, který jsem rozložila mezi všechno to, co jsem si naplánovala - psaní, čtení, gua sha, jeden seriál a dokonce i trochu cvičení. 

Na co nejsem pyšná...


...že jsem si takhle před jarem začala dělat tukové zásoby. Moc jsem nechápala, proč bychom při lockdownu měli nabírat (to říká člověk, který necvičí, že ano), protože jsem zvládla jíst poměrně rozumně, bez mlsání. Ovšem přišel únor a já začala večer luxovat ledničku, dojídat všechno sladké, co jsem tu objevila a vlastně i slanému jsem přišla na chuť. A vzhledem k tvrdým omezením bude hůř, obávám se. 

Jaký byl váš únor? 
LvK1 komentář:

  1. My jsme zkouknuli Better than us, ruský serial na netflixu z budoucnosti.
    Co se týče hudby tak sem začal ujíždet na album LSD Labrinth,
    jinak sem pyšný na to že zvladnul udělat hned několik prezentací a hodně jsem se díky tomu posunul a stanovil si cíle na březen.
    Koupil jsem si několik audioknih a zjistil jsem že stihnu jednu audioknihu týdně, kežbych uměl tak rychle číst :)

    OdpovědětVymazat