Alenka v říši divů


Poslední dobou hledám zajímavé povlaky na dekorační polštářky, objednávám obrazy a hraju si se šátky. 
Základy mám. Udržitelný šatník už jsem sestavila, podobné to mám s celou domácností - není nic, co bych potřebovala nebo nutně chtěla. A pokud po něčem mé srdce prahne, tak po drobnostech, se kterými si můžu hrát. 

  • Obrazy, díky nimž si chci nad pracovní deskou vytvořit celý svůj nový svět, když ten reálný vidím jen z oken. Takže fragmenty módy střídají fotky Londýna, Paříže, New Yorku a norských chatek. 
  • Šátky Silky Gang, díky nimž vlastně nikdy nemám ten stejný outfit, i když vlastně neustále točím jen svých pár oblíbených věcí. V nejbližších týdnech mě čeká pravidelné jarní třídění šatníku a díky karanténě vidím zbytečnost některých kousků, u nichž jsem si to dlouho nechtěla přiznat. Naopak mě začaly bavit doplňky o to víc - zabírají daleko méně místa, přitom jsou daleko hravější. 

  • Zajímavé povlaky na polštáře, na ty dekorativní. Stále je hledám. Jsou to drobnosti, ale v mém světě, který se aktuálně skládá převážně z práce z domova, jsou to estetické radosti, které můžu podle nálady a ročního období vesele vyměnit. 

Tenhle outfit - vlněný svetr, šortky i baret - nosím s vlněným kabátem během teplejších podzimních nebo jarních dní. Střídám jen barvu baretek a motiv šátků. Tento, pojmenovaný po Alence v říši divů, je snadno zkombinovatelný prakticky se všemi basic kousky a je navíc velice ženský

A těch odstínů rtěnek, se kterými si rozumí! 

Jaké doplňky nosíte nejraději vy? 
LvK
Žádné komentáře:

Okomentovat