Březnová výzva: Aktivity, které jsem (ne)zvládla II.

Březnovou výzvu - zkusit každý den nějakou dosud neobjevenou aktivitu - jsem si představovala jako jednu velkou zábavu. Pravdou zůstává, že je to spíš jedno velké utrpení pro všechny zúčastněné. Zvláště pro všechny zúčastněné. Musím se přiznat, že nejsem už úplně důsledná, i když třeba ve zkoušení nejrůznějšího cvičení bych trhla rekord. 

Teda svůj osobní rekord, nikoli světový. 
Děkuji teprve až čtenářce, která mi doporučila 7minutové cvičení na celé tělo, které je scientifically proven, že pomáhá a není potřeba cvičit dál. Naprosto jsem s tím souznila a patří to mezi mé největší objevy března. 

Rovněž jsem se učila míchat drinky. Spočítám na prstech půl ruky, kolik jsem za život vypila koktejlů, což jenom ukazuje, jak moc mě to láká, chutná a zajímá. Vždycky jsem si tím jen zkazila jen chuť. Při míchání jsem tedy nebyla příliš úspěšná, i když zamýšlené chuti jsem zřejmě docílila. Dodržela jsem poměry jednotlivých ingrediencí, jen jsem se ztratila v tom, kolik je jeden díl a namíchala jsem prakticky vražedný koktejl. 

Co se mi naopak povedlo, byl králík. Nerada to přiznávám, protože pakliže bych řekla, že se to občas povede, už mi nikdy nikdo neuvaří. Budou to požadovat po mně, kamarádky se mě budou ptát na recept a sdílet se mnou už jen tipy na "rychlé jídlo za 15 minut" "buchty, co se nepečou" "levně a chutně". A na to nejsem připravená. 

Jaká výzva je pro vás aktuálně ta nejdůležitější? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat