První jarní outfit: zavinovací šaty, snídaně a tulipány


Moje rána bývají pomalá. Nijak s tím nebojuju, nejsem ranní ptáče, které by se probudilo se spoustou energie a jeho nejproduktivnější hodinky by byly ty dopolední. Právě naopak. Jsem noční sova, která ožívá až s večerem a nejkoncentrovanější je až když ztichne celý dům. 

Rána jsem se však naučila zpříjemňovat - dlouhou snídaní, kávou, o víkendech snídaní do postele a čtením. Je to klidná chvíle, kterou si nechci krátit ani když mám dopolední schůzky. Některé věci ve svém rituálu prostě jen tak nepřeskočíte. Třeba jako snídani. Nebo ranní kafe. To se nehltá. 

A od té doby, co mi už od rána svítí sluníčko do oken, se mi daleko líp vstává. I když jsem unavená ze všech opatřeních a ze zavřených okresů, mám ten poslední rok vlastně dost terapeutický - zklidnila jsem se, naučila se se sebou lépe pracovat, lépe se motivovat i rozmazlovat. Svým vlastním zvráceným způsobem mi to prospívá. Dost jsem se toho naučila. 

Těším se na tento týden, kdy má konečně přijít jaro. To přivolávám třeba tulipány. A jarními barvami, pokud už někam musím. A těmito barevnými zavinovacími šaty od La Femme Mimi, které jsou z pevné bavlny, dělají skvělou linii těla a jsou...tak příjemné! Lehce kombinovatelné a veselé!

Což mi připomíná: La Femme Mimi má novou jarní kolekci. Rovněž plnou barev a krásných přírodních materiálů. A dnes bude možnost u mě na mém Instagramu vyhrát voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup přesně toho jarního kousku, který vám jako první padne do oka. 

Soutěž přidám hned jak se proberu, vzbudím, nasnídám. Nasdílím ji u ranní kávy. 
Čím si krátíte čekání na jaro vy? 
LvK


Žádné komentáře:

Okomentovat