Urtekram Divoká růže: Řada, která provoní pokožku. A koupelnu.

 

Dánská značka Urtekram přichází s novinkami. A to se sakra voňavými novinkami. 
Pro Urtekram jsem kdysi pracovala, a tak je to značka mně blízká. Pamatuju si jejich základní řady tělové a vlasové péče, starý barevný design a rovněž ty vizuály: 

Záběry na čistou dánskou přírodu, na jednoduchost a půvabnou obyčejnost lidského bytí, na zrz modelku bez známky make-upu, která skvěle ztělesňuje skandinávskou krásu a produkty, které okouzlily celou Skandinávii.

Urtekram stále zůstává věrný svým zásadám, a přesto ušel velký kus cesty. Například 85% všech obalů vzniká z využití odpadu při zpracování cukrové třtiny. A kromě novinek vyšel Urtekram vstříc i zákazníkům, kteří volali po krásných, přitom přírodních vůní. 

Nová řada Divoká růže je toho důkazem. 
Urtekram vždy voněl jemně, neutrálně, nyní mě okouzlil vůní, která mi jen tak nezevšední. 

Krém na ruce, který nechci dát z ruky

Nečekala bych, že zrovna Urtekram mě uchvátí krémem na ruce, ale stalo se. Obsahuje aloe vera, bambucké máslo, řadu rostlinných olejů, růži damašskou, ale i třeba výtažek z magnólie. Je to krém, který oceníte při práci - rychle se vstřebává, zanechává příjemnou vůni a žádný mastný film. Rychle a velice příjemně zregeneruje dezinfekcí vysušené ruce!

Sprchový gel, který provoní koupelnu

Pokud už nějaké sprchové gely od Urtekramu znáte, víte, že dobře pění a zanechávají pokožku vláčnou. Ne jinak je tomu v případě Divoké růže, kde i kapka vytvoří bohatou, přitom šetrnou pěnu. Díky své vůni se z koupelny stává menší spa. Až tady jsem si uvědomila, že to je čistě ženská vůně, po které muž nesáhne, což beru jednoznačně jako výhodu.

Mléko nebo krém? 

Tělové mléko mě překvapilo: konzistencí je něco mezi krémem a mlékem. Je o něco hutnější, než na co jsem u Urtekramu zvyklá a maximálně mi vyhovuje, že nemám hned po aplikaci pocit suché a neošetřené pleti. Naopak: pokožka je voňavá a vyživená a ještě dlouho po koupeli vláčná. Vůbec bych se ho nebála zařadit mezi luxusní řadu, jelikož potěší i náročnou zákaznici se sušší pokožkou! 

Dodám, že Urtekram se pyšní certifikátem EcoCert a Vegan, což patří ke standardům značky. 
Znáte novou vůni? 
LvK

1 komentář: