Přírodní BB krém od Nobilis Tilia: Bez vody, s aloe vera.


Jdu asi s křížkem po funuse, protože nejde úplně o novinku, ale Nobilis Tilia má dokonalý BB krém. Pokud už ho znáte, dáte mi jistě za pravdu. Pokud ne, ráda vám ho představím. V mnoha věcech je totiž bezkonkurenční.

Co je BB krém? 

BB krém pleť ošetřuje jako běžný hydratační denní krém, je však tónovaný a pomáhá tudíž sjednotit pokožku. Rozhodně nesupluje make-up, natož korektor. Make-up má daleko více krycí schopnosti, což není úkolem BB krému. Korektor má zamaskovat lokální problém - ať už kruhy pod očima či zarudlý pupínek. Ani to není úkol BB krému, který nemá nic zakrývat či maskovat. Jeho úkol je jiný: podpořit přirozeně zdravě vypadající pleť, rozjasnit a sjednotit tón pleti. Narozdíl od krycího make-upu nevytváří pocit masky. Vlastně jej na pleti nikdo neuvidí. Jen naše pleť bude vypadat o něco pěstěněji. 

Kdy sáhnout po BB krému? 


Denně. Líčení nikdy nevypadá čistě, když není sjednocená pleť. 
Škoda, že mi to samotné trvalo spoustu let, než mi to došlo. Sjednocená pleť je základ a to platí i pro pleť bezproblémovou, která řeší jen občasné zarudlosti. BB krém můžete použít samostatně, nebo na vaši denní péči. Rozumí si i s pleťovými oleji. 

Jaký je BB krém Nobilis Tilia?

Velice příjemný. Složení obsahuje řadu aktivních látek, které chrání pokožku před vnějšími vlivy a rostlinné oleje (mokřadkový, arganový, jojobový, ricinový...) udržující vláhu pleti. BB krém se prodává ve světlé verzi, která naprosto vyhovuje mně a zřejmě sedne i většině bledulí. Chválím, že nejde o žádný odstín oranžové. Tmavá verze je pak pro snědou a opálenou pokožku. 

BB krém se perfektně roztírá, bravurně pokožku sjednotí, rozjasní a pomůže i od menších kruhů pod očima. Pleť vypadá pěstěně, zdravě, šťavnatě. A navíc:

  • BB krém je bezvodý. Vodu tu supluje šťáva z aloe vera, která se osvědčila při hojení pokožky např. při spálení od sluníčka. Zde navíc aloe vera stojí za příjemně lehkou konzistencí, zvláčňuje a zklidňuje podráždění pleti.
  • Díky minerálnímu filtru (oxid titaničitý) má ochranný faktor SPF 9.
  • Obsažené rostlinné oleje jsou tu ta pečující složka, která nahradí i hydratační krém.
  • Cena 429 Kč
Nobilis Tilia BB krém má konzistenci hydratačního krému a roztírá se do ztracena...

Už jste BB krém od Nobilisky zkoušeli? 
LvK

1 komentář:

  1. Dobrý den, moc ráda koukám na Vaše stránky, jen mi v poslední době připadají hodně komerční. Nevím, napíšete i , že není dobré ?? MHR

    OdpovědětVymazat