Blog tehdy, blog dnes. Život podle Lucie slaví 11 let!


Letošní máj má být chladný. V roce 2010, kdy jsem tento blog zakládala, byl už letní, teplý a slunečný. Pamatuju si ten den velice živě. Nosila jsem už letní šaty a chystala se na život v Itálii. 

Blog roku 2010 byl vlastně forma veřejného deníku, který rodina tak těžce nesla a my psali o tom, jak chceme žít. Příliš se toho nezměnilo. Rozdíl je snad jen v tom, že dnes tvrdíme, že už nemůžeme žít líp. Instagram je mi toho svědkem! 

Určitě jsem ale nemohla toho letního slunečního dne tušit, že se mnou blog bude takovou dobu a že mu budu vděčná za nasměrování, které v té době bylo ještě v mlze. A v plenkách. Vím, že by se tak obligátně mělo poděkovat všem věrným čtenářům za přízeň - a já tímto opravdu děkuji - děsím se však momentu, až se jednou rozhodnu to tu celé zavřít.

Hned to ale nebude. Chci, aby ten blog stárnul se mnou. Jednou z toho udělám deník rudých rtěnek a šedivých vlasů. Ale jestli mám mít styl, tak šátečky Silky Gang budu nosit stále. Hedvábí, narozdíl ode mě, nestárne. A trocha barev bude vždycky potřeba. Čímž avizuji, že na mém Instagramu bude soutěž právě o Silky Gang šátečky. Svou pohádku, kterou na šátku čeští ilustrátoři vyprávějí, si můžete vybrat. Tenhle šátek je Alenka v říši divů. 

Děkuju za přízeň.
Na mnoho dalších let,
LvK

PS: Život podle Lucie vyšel taky knižně.
Juch!Žádné komentáře:

Okomentovat