Ve víru všeho dění.

 
Mám řadu příšerných vlastností a nemálo chyb. Jsem cynická, nesnáším jakýkoliv sport nebo fyzickou aktivitu, neopak miluju přemíru sladkého, jsem asociál a třeba ve své komfortní zóně si vysloveně libuju. Ale pak mám taky řadu milých vlastností. Těch JE sice míň, zato jsou vážně milé. Například se pořád na něco těším a umím se během chvilky přepnout, aklimatizovat a přizpůsobit se situaci. 

Nejsem drama queen, na všechno jdu s námořnickou rozvahou. Dokonce s takovou, že u rozhodování často usnu. A pak se divím, že jsem všechno zaspala. 

Taky jsem pragmatická a o hormonálních bouřích můžu ledatak číst v ženských magazínech. 
Ale co chci říct: po roce lockdownu, kdy jsem si libovala v tichu, klidu a v posteli, jsem se bála, že přijde den, kdy nebudu chtít vyjít mezi lidi. Nestalo se tak. Adaptuju se rychle. Po základní údržbě ženy, která mě nevyšla úplně nejlevněji, ale byla potřebná, se pomalu vrhám do víru všeho dění. Už jsem měla na lavičce před barákem pivo po deváté večer, kafe v kadeřnictví, několik výletů mimo okres, zkoušku svatebních šatů své sestry a dokonce dvě schůzky, které neprobíhaly přes monitor. Ještě před měsícem by mě za to všechno zatkli. 

Aktuálně tak slídím po výstavách, které bych mohla navštívit, po zemích, kde nemusím být v karanténě a restauracích se zahrádkami. Rok s knížkami byl fajn, prakticky jsem se stala expertem na severskou detektivku, což v reálu znamená, že přesně vím, jak se čím vraždí, ale jakmile otevřou kina, půjdu si poplakat na první romantickou slaďárnu z Hollywoodu. Taky zkontroluju všechny své dávné přátele, zda-li vůbec přežili covidovou zimu a pomalu se začnu znovu učit chodit na podpatcích a taky v něčem jiném, než jsou tepláky. 

Teprve až budu mít první puchýře, tak si budu připadat, že má můj život zase smysl. 
A že teprve tehdy budu mít co vyprávět vnoučatům, které nikdy mít nebudu. 
Na co se těšíte vy? 
LvK

Šátek: Silky Gang, kabelka: FOLBEUR 

1 komentář:

 1. Těším se,na krásná sluníčková rána,kdy budeme s Ťapí běhat venku.
  Moc toho už nenaběhá,bylo jí letos 15.
  Pořád,ale ráda chodí a užívá si života plnými doušky.
  Bože,tak ráda bych zastavila čas,upsala bych se i ďáblu,kdyby to jen trošku bylo možné.
  Včera jsem dělala palačinky a jednu malinkou,jsem jí taky usmažila,s tvarohem a jahodami,ale jí jsem tvaroh nesladila,protože už tak,to je kalorická bomba.
  Těším se,na vysoké podpatky a rozevláté šaty.
  Těším se až budu vyrábět mé oblíbené koktejlíky.
  Těším se až pojedu za bráškou a vlezu do toho velikánského bazénu.
  Mám taky bazén,ale malý,jen tak na ovlažení,jo a taky pro Ťapí,sice vodu nesnáší,ale trošku plavat musí,je to zdravé i pro pejsky.:)
  Těším se,až s maminkou zajdeme do dobré cukrárny,posedíme na zahrádce. Maminka je z Prahy,já kousek od Mělníka,takže to nemáme k sobě daleko.
  Pořád se na něco těším,byť to jsou jen maličkosti.
  Teď trošku z jiného soudku- řasenka Inka organics,máte vyzkoušeno?
  To je jediná věc,kterou používám z konvenční kosmetiky,protože všechny přírodní řasenky,se mi rozmazávají,minimálně na spodních řasách a tahle mě nadchla,má i pěkné recenze,takže přemýšlím,zda zkusit nebo ne.

  OdpovědětVymazat