Výstavy, na které chci vyrazit

Radost mám. Přemýšlím, jestli si jako první drink na zahrádce dát klasicky kávu, nebo si objednat rovnou bublinky na oslavu otevření. Vytáhnu všechno letní oblečení a dlouhé letní večery strávím po zahrádkách s kávou a časopisem. Dělávala jsem to dlouho před covidem kdykoliv jsem měla chvilku volna. Zatímco knížku beru do vany a do postele, módní časopis si zaslouží daleko vhodnější oděv než je pyžamo. Zvlášť po roce, kdy ty nejlepší kousky ležely bezmocně na dně skříně.

Po čem půjdu pak, jakmile se nasytím atmosféry kaváren, jsou výstavy. Ty kdysi neodmyslitelně patřily k mému víkendovému programu, který dával možnost si to udělat hezký a vyrazit za kulturou. 

Kam chci určitě vyrazit už vím přesně: 


Jak jsem si poslední půl rok libovala v tichu a fádnosti běžných dní, teď doma - doufám - příliš nepobudu. Na výstavy jsem sice chodila klidně i sama, tentokrát však chci vyrazit s kamarádkami a hýčkat si tak každou možnost vyrazit ven, mezi lidi a trávit večery venku až do setmění. A o to nadšenější budu za každou kávu v porcelánovém šálku s podšálkem! 

Taky mi začíná období výrazných rtěnek a letních šatů. Tyhle na fotce jsou 100% lněné zavinovací šaty od La Femme Mimi, zkombinovala jsem je se svou oblíbenou vintage košilí z Londýna a až se udělá skutečné léto, doplním je jen o hedvábný šátek! 

Na co se těšíte vy? 
Nějaké kulturní tipy na galerie a výstavy? 
LvK

Zavinovací šaty: La Femme Mimi, košile: vintage

1 komentář:

  1. Přiznám se, že mě láká necudná výstava v Tančícím domě. :))

    OdpovědětVymazat