Líčení: co může nabídnout přírodní dekorativka Hynt?


Kvalitní přírodní dekorativky není nikdy dost, a tak jsem s chutí otestovala novou značku Hynt, která se z Ameriky dostala na český trh. Příběhy o tom, kdy žena začne přemýšlet nad tím, co na sebe maže a co obsahuje její kosmetika, bývají často podobné: buď si projdou onkologickým onemocněním, nebo se jim narodí dítě, na které by nenamazaly nic syntetického. Zakladatelka Hynt, Meryl Marshall, je ten první typ. Značku založila po prodělání rakoviny prsu, kdy hledala čistý make-up, který by ji maximálně sedl. 

Z celého sortimentu jsem tak vybrala pár svých must-have věcí, které by vás mohly zaujmout: 

HYNT Fixační krémovo-pudrový vosk na obočí - tento vosk je naprostý must-have, pokud potřebujete zvýraznit a zafixovat obočí po celý den. Pudrovo-krémová konzistence se postará o to, aby se nehnul ani chloupek, pigment zase o to, aby se obočí dalo vykreslit, vystínovat a stále přitom působilo přirozeně! Na obrázku hnědo-šedý odstín taupe, který sedne většině z nás.

 
HYNT DUET Přírodní hydratační krémový korektor - asi nejvíce krycí korektor, který jsem kdy zkusila. Jakékoliv zarudlosti v obličeji nemají šanci, stejně tak kruhy pod očima. Korektor je příjemně krémový, vklepávala jsem pod oči prsty a mizíkovala jím drobné žilky ve tvářích a kolem nosu. Je dokonce natolik krycí, že jsem si jej míchala s denním krémem a měla z něj středně krycí make-up. HYNT ENCORE Přírodní jemný pudrový make-up - abych se přiznala, nikdy jsem příliš nepoužívala kompaktní make-up. Přitom mi Hynt ukázal, že mi jeden výrobek nahradí lahvičku tekutého make-upu/bb krému a pudru. Make-up sjednotí a zmatní pleť, nepůsobí jako maska a má střední krytí. 
HYNT NOCTURNE Přírodní multifunkční řasenka - základní štěteček, který neopomene ani tu nejkratší řasu a intenzivní barva, která se nedrolí a nemaže. Řasy zvýrazní a neslepí. Naprostý základ a za dobrou cenu! 
HYNT SUITE Paletka 6 přírodních očních stínů - první duo stínů lze použít na rozjasnění očí, prostřední dvě barvy jako tvářenku s rozjasňovačem a třetí stíny ke zvýraznění obočí a k vykreslení linky či kouřových očí. Malá paletka je tak multifunkčním líčidlem na cesty a udělá hodně parády. Stíny jsou jemně namleté a vydržely mi celý den. HYNT ARIA PURE Přírodní krémová rtěnka - rtěnka mě vážně dostala. Neotřelé balení totiž obsahuje i balzámek na rty a malé zrcátko. Půvabná a velice stylová věc. Rtěnka sama o sobě má standardní výdrž - dá se sníst, dá se smýt pitím a taky se dá slíbat, v ostatních případech však na rtech zůstane bez chybičky. Je příjemně krémová a hydratující a prodává se v 6 odstínech. 

Testery na vyzkoušení mají v prodejně Element of Beauty (na metru Hradčanská) a na mé finální líčení se můžete podívat zde: 


LvK 

Žádné komentáře:

Okomentovat