Šaty, jedině šaty!

Otevřené obchody mě nechávají celkem klidnou. Za těch pár týdnů, kdy se znovu mohlo vše otevřít - na což jsem se vážně těšila - jsem se byla několikrát projít městem. Ne abych nakoupila. Nekoupila jsem si jedinou věc, ale spíš abych si prohlídla, které obchody a restaurace zůstaly. Vydržely. 

Loni touto dobou jsem brouzdila ulicemi Prahy proto, abych prvně za život zakusila pocit, že patří město jen mně a možná pár dalším nadšencům, co se podivovali nad prázdnými ulicemi bez turistů. Letos jsem si byla projít Pařížskou i spousty pasáží, abych viděla, že se (a co se) vrací zpět k životu. 

Touhu po nákupech nemám, došla jsem vlastně k opačnému poznání: poprvé za život oceňuji svůj vlastní šatník. Je v něm většina basic kousků, desítky teplých vlněných svetrů (a pán bůh ví, že já jsem schopná je nosit i v létě), jsou tam široké kalhoty, košile, saka, černá trička a spousta nejrůznějších šatů. 

Protože jestli jsme se narodili pro nějaký konkrétní kus oblečení, u mě to jsou šaty. U jednobarevných oceňuji, že k nim mohu vzít šátek či výraznější boty nebo kabelku, u šatů s barevnými vzory zase to, že už nic dalšího k nim brát nemusím. Po roce v teplácích jsou tou nejkrásnější a nejlichotivější změnou v zrcadle - vždycky si přijdu jako nový člověk. 

Tento outfit, který je celý z dílny La Femme Mimi mi přijde nepřekonatelný, co se variability a možností nošení týče. 

Kam byste jej vzali vy? 
LvK
Šaty: Bruce Lee
Top: Elegantní vesta

4 komentáře:

 1. Ano, šaty jsou jedinečné a spoustě zen moc sluší a promění je, bohuzel se stále nosí málo, i když bych řekla ze teď v lete se situace přece jen lepsi, alespoň co mam možnost vidět, například u nás v Plzni v Kopeckého sadech v kavárnách. A já se k nim vždycky s chutí přidám!!! Krasne fotky i outfit, moc vám to sluší!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, moc děkuji.
   Ať si tohle léto užijete šaty na maximum. A zdravím do Plzně :-)

   Vymazat
 2. Krásné,skutečně,jak píše Lucka,moc Vám to sluší.
  Působíte nesmírně žensky,smířeně,vyrovnaně.
  Jestli je to jen poza,nevím.
  Miluju šaty a tyhle bych si snad oblékla kamkoliv.
  Tak snad nám na podzim kreténi všechno zase nezavřou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste zlatá, moc děkuji. Ano, tyhle šaty lze vzít snad kamkoliv!
   A věřím, že už si je budeme moci užít a nenasadíme zase tepláky...

   Vymazat