Červen jedné Lucie (a na co se těším v červenci)

Červen byl v plném nasazení.
Je to skoro neskutečné, ale znovu se rozjely tiskovky, znovu se otevřela výstava v Obecním domě iMucha, na kterou jsem se konečně podívala a světě div se - udělalo se teplo! 

Začátek června...


Jsem hned začala focením nových fotek a lookbooku pro SilkyGang. Opět fotila Míša Džurná a byl to neuvěřitelně příjemný den s kávou na balkoně mezi foceními.

Nejlepší rozhodnutí...

Bylo začít chodit pravidelně do fitka. Za červen jsem ho navštívila snad 20x a i když tedy nemůžu říct, že oněch 21 dní cvičení by cokoliv změnilo například na mém zadku, záda si téměř každodenní protažení pochvalují. A já se konečně dokopala k nějaké fyzické aktivitě. Teď jen otázka jak dlouho mi to vydrží.

Nejlepší relax...Byl pochopitelně v Chateau Mcely. Byla to pohádka se vším všudy, malé zastavení v těch nejrušnějších dnech. 

Největší změna...

Konečně jsem se dočkala i já: vyměnili mi stará okna za nová. Ze začátku jsem z informace, že se budou měnit krásná dřevěná okna za plastová, příliš nejásala, jelikož už ale neslyším ráno žádné tramvaje, spím teď prakticky nerušeně a daleko déle. Získala jsem rovněž široké parapety, takže jakmile přestanu okna otevírat, pořídím si na ně spoustu zeleně! 

Nejlepší pleťový olej...


Balancing pleťový olej od Booming Boom. Psala jsem o něm zde a každý večer jej ocenila pro jeho svěží vůni a lehkost, se kterou se do pokožky vstřebává. 

Nejlepší film...

Chlast! Dánské drama s vynikajícím scénářem je dlouhou dobu velice zábavné, ale vlastně víte od první minuty, jak moc se to zvrtne. Chlastá celá země, ale parta nejlepších kamarádů a učitelů ze střední pojme popíjení jako vědecký experiment. Moje první kino po roce a hned nadšení. Božský Mads Mikkelsen navíc tančí. Opakuji: Mads. Mikkelsen. Tančí. 

Na co se těším v červnu...

Na divadlo...

Hned příští týden mám jít na letní scénu Vršovického divadla Mana na "Vršovice jsou zlatý, řek´ tatínek." Letní scéna v Heroldových sadech, tedy v mém "hoodu", mi rozhodně neunikne.

Na dovolenou...

Dovolenou si letos přeji, přesto neplánuji příliš dopředu. Toužím po rakouské přírodě i stylovém výletě do Vídně. Vídeň mi vždy z celého Rakouska dost unikala, plánuju si ji tak projít, vyrazit do muzeí, po kavárnách a prochodit tam nejedny boty! 

Na rozlučku se svobodou...Své sestry. Sice jsem to ještě nezorganizovala a absolutně netuším, co bude půlnoční překvapení, ale to není nic, co bych o půlnoci se sklenkou prosecca nedokázala vyřešit. 

Co dělá radost vám? 
LvK


2 komentáře:

 1. Jsem typicky kavárenský povalec a tak jsem ve spolecnosti maminky navstivila po roce plzenskou uzasnou kavarnu terraza, ktera je na namesti na strese hotelu a maji tam vynikajici cappucino i domaci limonady. Lucie, pokud nekdy zavitate do plzne, opravdu doporučuji!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Luci,

   moc děkuji za doporučení. To si ukládám a snad to brzy stihnu :-)
   Dobré kávy není nikdy dost!

   Vymazat