Summer beach look během několika minut!

 

Je mi to jasné: za pět minut se běží na pláž, kde zůstanete až do večera a následně se na hotel vrátíte jen vyměnit plavky za letní šaty. 

Asi to nejdůležitější: SPF krém. Bez něj nevystrkovat nos, natož celý obličej. Pak už stačí jen maličko - dodat lehký shimmer lícím a očím a klidně i rtům, zvýraznit řasy případně obočí a vyrazit na pláž. Na večer pak už stačí jen výrazná rtěnka a rozpustit solí zvlněné vlasy! 

To jsem se asi trochu ocitla ve filmu Mamma Mia!, ale on k tomu světle modrý interiér obchodu Dotek Slunce, kde jsme fotili, svádí. Přitom moře a slaná voda daleko, sluníčko bylo pod mraky a večer se konala cesta vlakem domů, nikoliv letní párty. I přesto jsme si to velice užili.

Vizážistka mi představila letní novinky Und Gretel, což je 100% přírodní dekorativka výjimečná tím, že se dají jednotlivé odstíny jednotlivých produktů mezi sebou kombinovat - například oční stíny s leskem na rty či rtěnkou! 

Pojďme mrknout, co mi vizážistka vybrala za líčení a odstíny:


  • Jako podklad použila vizážistka nový WEGEN olej, který je nemastný, bronzový, dodá přirozený shimmer a lehkou barvu. Následně LUK krémovou tužku (odstín pearl) použila jako rozjasňovač na lícní kosti a víčka. V pudrové verzi může být i rozjasňovač Moon od Zuii, který sama používám už řadu let. 

      

  • Tenkou linku mezi obočím vykouzlila bronz tužkou GOLD. Obočí se jen učesalo a zvýraznilo gelem na obočí FROH, který dodá barvu a drží tvar. Od té doby, co jsem ho objevila, už ani jinak obočí nedokresluji. Jeho světlý odstín (odpovídající barvě TAUPE) ocení hlavně blond vlasy a světle hnědé. 

  • A tohle je boží konturka. Na jedné straně najdete bázi na rty proti vráskám, která rty lehce vypíná a zároveň hydratuje, na druhé straně klasickou konturovací tužku. 

  • Nakonec už jen lesk na rty, který by měl být výrazný. Jak jinak u beach looku než odstín Sunset red - je v matné verzi nebo ve verzi s lehkým shimmerem. Nejdříve jsem si říkala, že na mě bude výrazný až příliš, ale...

...vůbec ne! 
Výrazné rty jsou v tomto looku dominantní, takže se toho narozdíl ode mě nebojte! 
Kdy jindy, než v létě? 
Vždy by však měla být čistá pleťovka, která vykouzlí sjednocenou a zdravou pleť.
A to trvá jen pár minut. Protože je mi to jasné: za pět minut se běží k moři! 

Líčíte se na pláž? Jak? 
LvK

Pro Dotek Slunce fotila Zuzana Krátká

Žádné komentáře:

Okomentovat