Co mi chybí v šatníku

S blížícími se narozeninami jsem si řekla, že už jsem ve věku, kdy bych si mohla koupit aspoň jeden krásný šperk. Prsten například. S blížícím se stěhováním to však vidím především na praktické dary do domácnosti - pračku, ledničku, nový konferenční stolek nebo jídelní stůl. Už jsem holt i ve věku praktických darů. Přesto si chci dopřát nějakého potěšení, když už mám být o další rok starší. 

Co mi chybí v šatníku? 


O svém šatníku mám docela přehled, aktuálně jsem ve fázi, kdy si všechno nechávám upravovat, spravovat, hledám a zkoumám, co mi kde nesedí a dalo by se poupravit. Ke švadlence jsem odnesla zkrátit šaty, na čištění a ošetření zase většinu kožených věcí, do opravny chci dát rovněž starou vintage chanelku. 

Věřím, že tím spoustu kousků začnu znovu nosit. Po přestěhování, kdy nebudu trávit dny mezi krabicemi, nýbrž žehlením, si chci skříň otevřít a pokusit se vymyslet, jak nosit oblečení, které je krásné, kvalitní a z úžasného materiálu, přesto ho neumím kombinovat či nosit. Přála bych si vymyslet aspoň 5 nových variant a kombinací, které využiju v běžném životě. 

Je to takový můj plán na jednu propršenou podzimní sobotu. 

Čím jsem starší, tím víc disciplíny sama nad sebou vyžaduju a potřebuju. 
A není nic, co bych nutně potřebovala. Samozřejmě si uvědomuju slabiny svého šatníku - naprosto mi chybí topy, šaty na ramínka či trička s krátkým rukávem - ale to je dané tím, že je mi většinu času zima, a tak přirozeně sahám po teplejších variantách s rukávy. Taky nenosím džíny, tenisky a těch sportovních věcí mám jen tolik, abych občas mohla vyrazit jen na nějaký nenáročný výlet do přírody. 

Pokud však po něčem toužím, tak po vlněných či kašmírových šatech, které mě zahřejí ten následující půl rok zimy, a šperky, které už bych si vážně měla dopřát. 

Po čem toužíte vy? 
LvK

3 komentáře:

 1. Jee, Luci, vy se budete stěhovat z toho krásného, vysněného bytu? Zdraví takyLucie

  OdpovědětVymazat
 2. Vy se budete opět stěhovat? Vždyť to není,tak dávno,co jste se stěhovala.
  No život vždycky něco přinese a odnese.
  Já toužím po kuchyni ve venkovském stylu,ale nemůžu si ji zatím dovolit.
  Pořád sním,představuju si ji a věřím,že jednou....
  Jinak oblečení mám tolik,že snad nic nepotřebuju,jen tepláků,není nikdy dost.
  Příští měsíc mám narozeniny,tak až se někdo zeptá,co bych si přála,budou to rozhodně tepláky,oční balzámek Kjaer Weis,ten je naprosto fantastický,no a taky něco do té mé vysněné kuchyně.Pomalinku si střádám drobnosti a pak už jen kuchyňskou linku a je hotovo.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, stěhovala jsem se loni v červenci. Krátce poté se však vedle nastěhovali problematičtí sousedé, a tak po roce raději odcházím já. A doufám, že v novém bytě budu mít víc klidu a ticha :-)

   Narozeniny budu mít teď ve čtvrtek a taky nevím, co bych si přála. Všechno mám! A doufám, že jednou vám ta kuchyně vyjde...na ty nejlepší věci je občas potřeba si počkat, ale přijde to :-)

   Vymazat