Srpen jedné Lucie (a na co se těším v září)

Na víkendy srpna 2021 budu ještě dlouhá léta vzpomínat.
Hned ten první se mi vdávala ségra a já byla za svědka, ten druhý jsme s přítelem vyrazili do Rakouska a ten třetí s kamarádkou na sachr do Vídně. Delší prázdniny jsem si udělat nemohla, přesto jsem strávila pár dní ještě u našich a u babičky na vsi. Dá se tak říct, že jsem přijela plně zregenerovaná. 

A přežraná. 
A o tři kila těžší.

Nejhezčí zážitek...

...v lodičce na jezeře u vodního zámečku Ort. A po létech znovuzdolání Krimmelských vodopádů. 

Nejsladší zážitek...

...sachr ve Vídni nebo borůvkové knedlíky od babičky? Knedlíky. Už jsem se však vrátila do bezpečí Prahy, za kouzlem prázdné lednice. Na druhou stranu - je to neuvěřitelný, kolik člověk ušetří, když na pár dní vypadne k rodičům a babičce. 

Nejkrásnější západ slunce...

...byl nad Belvederem a Schönbrunn ve Vídni. Byly to ty dva zřejmě poslední letní dny, kdy slunce zapadalo až v půl deváté večer a ještě pořád to bylo na posezení na zahrádce bez péřovky! 

Nejlepší výstava...

...TOYEN jednoznačně. Čekala jsem na ni tři měsíce, protože byla neustále vyprodaná. A nedivím se, podívaná to byla skvostná! 

Nejlepší párty...

...byl Beauty Day od Harper´s Bazaar, kde jsem byla se Silky Gang šátečky! Staří známí, noví známí, krásné počasí, dokonalá zahrada Mandarin Oriental hotelu a spousta přednášek, ze kterých mě zajímala ta o štěstí. Tu o celulitidě a co se nám snaží říct, jsem raději vynechala. Bála jsem se, co bych se na sebe dozvěděla. 

Nejoblíbenější šaty...

...ty, které jsem si kdysi přivezla ze Států, z newyorského sekáče, a docela na ně zapomněla. Letos jsem si je užila rovnou několikrát. Dnes jsem se navíc nemilosrdně rozloučila s oblečením, které už neunosím, a odnesla ho do Momenta. Dělám to prakticky dvakrát ročně, a tak už téměř můžu říct, že těch nostalgických kousků, u nichž nemám srdce je poslat dál, už mám minimum. Začíná se mi však rýsovat pěkný, funkční šatník! 

Nejmilejší vůně...

...pomerančový květ mýdla od Balade de Provence. Ta je neskutečná. Plánuju si pár mýdel koupit jen pro tu vůni do skříní a k ložnímu prádlu! 

Na co se těším v září? 

Divadlo

Těším se hned na dvě premiéry. Již tento týden uvádí Divadlo bez zábradlí premiéru Cabaret, na což už se těším celé prázdniny. Týden poté uvádí Laterna Magika inscenaci Robot Radius, což má být velká krása! Trochu kulturního vyžití teď potřebuji jako sůl! 

Módní událost

Písecký víkend módy a designu v Písku! Bude to víkend českých designerů a značek přírodní kosmetiky. Součástí budou trhy, tématické workshopy a večer se bude konat velká módní přehlídka napříč značkami a návrháři (např. Josefína Bakošová, Lay Sedláková, One Village, Jamie Collection, Vasky a FOLBEURky mé milé...). Tam se obávám, že budu za modelku, byť chození po mole nemám ráda. Hlavní hvězdou je plus size modelka Natálie Debnárová, v roli modelky bude i herečka Petra Nesvačilová, Katka Pechová nebo Natálie Halouzková. Vstupenky seženete zde! 

Press trip

V září se má konat i press trip do zahrad Nobilis Tilia. Dlouhá léta poslouchám, jaká je to krása, tak mě pozvání zvláště těší! 

Narozeniny

Na ty se popravdě tolik netěším, čím nižší číslice za tou trojkou, tím lépe. Na všechno ostatní mám kolagen! 

Na co se těšíte vy?
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat