Líčení Und Gretel: Podzimní look

 

Zatímco se u psaní tohoto článku rozplývám nad novým štěňátkem jorkšíra, které mi tu zrovna leží u boku, chci sem dát zase něco ryze kosmetického. V brněnském obchůdku Dotek slunce jsem se nechala nalíčit, abych poznala novinky Und Gretel. 

Do Brna jsem jela nenalíčená a odjížděla s dokonale zářivou pletí a krásným make-upem a - na mě nezvykle - rudými rty! To, co mi vizážistka ukázala a poradila, se snažím používat i v běžném životě. Svůj kosmetický arzenál jsem tak lehce obměnila: 

1.) Und Gretel Přírodní základní olej WEGEN


Suchý lehce třpytivý olej, který dokáže sjednotit pleť a dodat jí jemného, přirozeného rozjasnění. Je to úplná dokonalost pro pleť mdlou, suchou, unavenou, velice se mi osvědčil i pod líčení. Použít jej můžete jako závěrečný krok k vaší denní péči nebo ho klidně přímíchat do oblíbeného BB krému. Božsky rozjasní, sjednotí pleť, přitom je téměř bezbarvý. 

Pozor ale u problematické pleti. Asi jako všechno, co rozjasňuje a má v sobě lehký shimmer, i Wegen olej zvýrazní místa, která chceme zakrýt, například akné bude viditelnější. Doporučím ho tak bezproblémové pleti, která chce působit pěstěnějším dojmem. 

2.) Und Gretel Krémová oční tužka LUK pearl


Měkký bezbarvý shimmer v tužce jsem v létě používala prakticky neustále. Velice slušel i lehce opálené a nenalíčené pleti - mohla jsem ho použít do vnitřních koutků očí, pod obočí, na rty i lícní kosti. S příchodem podzimu už jej dávám jen k pudrové tvářence na lícní kosti, aby líčení nebylo příliš matné a pořád vypadalo svěží! 

3.) Und Gretel ZINNEMIN - sada pro modeláž očí


Malý tenký zázrak do kabelky! Dva matné stíny - béžový a světle čokoládový - zvýrazní a dokreslí chybějící chloupky obočí, skvěle však drží i na očním víčku. Původně jsem byla zvyklá používat na obočí tužku v odstínu TAUPE, která jde lehce do šediva, a na čokoládově hnědou jsem si musela zvykat. Vyměnila jsem štětečky a obočí stínem doupravila jen jemně a protáhla doztracena. Jakmile jsem stínu použila o něco míň, skvěle mi sedla barva, která na obočí byla prakticky neznatelná. 

Světlejší béžový odstín lze použít jako podklad na pohyblivé víčko oka, pod obočí nebo jím vyplnit začátek obočí u kořene nosu, kde přirozeně bývá světlejší. Tím je barva plastičtější, přirozenější. 

A zbytek líčení už znáte, zůstávám věrná nejlepším očním linkám s tenounkým štětečkem, černé řasence se štětečkem základním, který tak vezme a oddělí každou mou krátkou řasu (a nedrolí se ani nemaže), tvářence a bronzeru SUNNE bero a kombinaci několika očních stínů, které lze libovolně kombinovat a vrstvit.

Na výsledek líčení se můžete podívat níže. 
A pokud máte cestu do Brna, zajděte si všechno vyzkoušet na prodejnu. 
LvKŽádné komentáře:

Okomentovat