Zimní vrstvení

Šátek: Sedmero krkavců 2 
Rukavičky: SG tmavě modrá/červená
Outfit: More than Fashion
Cross body: Slečna Bystrozraká 

Z podzimu se nějak příliš rychle stala zima. S novým štěňátkem jsem to však stěží zaregistrovala. Neděje se nic zásadně zajímavého: mé dny teď rozděluje pravidelné venčení, schovávání bot před tím malým tygrem a uklízení všeho, co zvládl svou malou tlamičkou rozcupovat. 

Bývaly doby, kdy jsem mívala doma naklizeno. Teď je ta doba, kdy jsem šťastná, když mě někdo nadšeně vítá pokaždé, když se vrátím domů a to pak vím, že svět je v pořádku, přestože většinu svých okousaných bot najdu v psím pelechu.

Že se zima stala jsem tudíž moc nepostřehla. Vlněné svetry nosím jen přeci neustále, jen přidávám či odkládám vrstvy. Tentokrát jsem se zachumlala ještě do obřího kašmírového šátku Silky Gang (konkrétně 30% hedvábí a 70% kašmíru), který je božsky jemný a měkký, přitom vytváří dostatečnou tepelnou izolaci i před vlezlou zimou. Hedvábnou verzi tohoto šátku, tedy pohádku Sedmero krkavců, nosím hodně v létě - mám ráda jeho barevnost, jde mi k očím a díky svým tlumeným odstínům modré i téměř ke všem neutrálním barvám.

Dlouhé rukavičky, které beru jako chic doplněk každé zimy, už jsem na sobě měla několikrát. Nově jsou však v SilkyGang i malé cross body kabelky, které jsou vyrobené z jemné rukavičkové jehnětiny a kůže se tu využila beze zbytku na šňůrky. A že jde o produkt maximálně udržitelný ukazuje i podšívka z dupionového hedvábí. Tohle kableka je konkrétně Slečna Bystrozraká a i když na to nevypadá, je celkem dost prostorná a skladná, což jí dodává na oblíbenosti a nositelnosti. Já do ní uskladním celý svůj svět, neocenitelná je při cestování. 

Oversize svetr samozřejmě schovává ještě spoustu teplých vrstev a úplně nejvíc mu v tomto počasí sluší kašmírový kabát. 

Na jaké materiály při vrstvení nedáte dopustit vy? 
LvK

 

Žádné komentáře:

Okomentovat