Nový rok v nových barvách!

Poslední adventní neděli si vysloveně užívám. 
Je to asi prvně v historii blogu, co nemám připravený žádný vánoční článek - ani tipy na nejlepší kosmetiku, udržitelnou módu, ani vánoční outfit či líčení. Myslím, že to ukazuje, že jsou pro mě letos Vánoce opravdu svátky klidu. Už se přepínám do hibernace a do módu naprosté pohody. 

Jsem ale ráda, že je tento článek 81. postem za letošní rok. Aktivitou jsem se vrátila do roku 2017 nebo možná ještě dříve, kdy jsem byla zvyklá blogovat pravidelně a často. Psané slovo mám pořád daleko raději, než krátké popisky na sociálních sítích. A jsem vděčná, že i v době, kdy je blog prakticky už mrtvé médium, si to tu stále nachází své čtenáře. 

A byť to není nic vánočního, připravila jsem si outfitový článek. Jisto jistě poslední tento rok. Outfitů je tu stále málo, jelikož módu vnímám jen tu udržitelnou a co možná nejvíce pomalou, lokální a z přírodních materiálů. A pokud tak chci opravdu žít - a myslím, že tak žiju už řadu let - zákonitě by se tu musely opakovat ty samé kousky. V tomto případě je tu několik značek a několik věcí, co neustále točím dokola, jen v obměnách. 

Jednou z těch udržitelných, českých značek z čistě přírodních materiálů, co se tu objevuje pravidelně, je dozajista má srdcovka Silky Gang. Původně značka hedvábných šátků s krásnými ilustracemi pohádek od českých ilustrátorů, nyní už i značka kožených rukaviček, náramků a nově i cross body kabelek z rukavičkové kůže. 

Šátek Pták ohnivák už tu byl mockrát k vidění. Říkal si o to! Tenhle svetřík z More than Fashion po něm doslova křičel. A k Ptáku ohniváku musely být zákonitě koňakově hnědé rukavičky s fialovým lemem. Ze stejné jemné kůže a barev je pak ušitá i kabelka Paní široká 03, do které se toho vejde víc, než na co z fotek vypadá. 

Je mi jasné, že jdu trošku s křížkem po funuse a do Vánoc už to kurýři nestíhají (i když...pořád jsou tu dárkové vouchery), je to však hlavně inspirace do nového roku, který bude doufám už v daleko jasnějších a zářivějších barvách, než jaký byl ten letošní. Věřím, že už bude příležitost unosit a vyvětrat zajímavé doplňky v podobě rukaviček či šátků (nejen) ve vlasech. 

Přejme si o něco veselejší celý nový rok. 
A pokud bych snad upadla do vánoční hibernace ještě před Štědrým dnem, tak vám přeji krásné svátky tak, jak je máte nejraději a pod stromečkem něco nadčasového! 

Šťastné svátky!
LvK

Foto: @tcczech

Žádné komentáře:

Okomentovat