Televizní bizár: Naked attraction

Zdroj: Pinterest
Večer na zámku začal slibně.
Po večeři jsme se vrátili na pokoj a s příslibem romantického večera si otevřeli nachlazené prosecco. Obrovská televize mi trošku kazila plány. Televizi nemám celý svůj dospělý život, a tak jsem si naivně myslela, že v záplavě kanálů si vybereme nějaký úžasný film, leč české - nebo hůř - americké kriminálky ukázaly, že doba je zlá a radši to vypneme. Nakonec jsem naladila Óčko a nechala hrát hitparádu 80. let jen tak potichu, jako nerušící kulisu. 

Po chvilce hitparáda skončila a následovala paráda daleko ostřejší - jakási britská show Naked Attraction. Do studia přijde týpek a začne naříkat, že si nemůže najít ženu. Je přitom citlivý, jak říká, a touží po opravdové a hluboké lásce. 

Před ním je 6 boxů, ve kterých stojí zcela nahé ženy stojící za oponou, která se pomalu a postupně zvedá. Nejdříve se opona zvedne k podbřišku, což je taková přehlídka celulitidy, intimního tetování i depilace. Muži se rozzáří oči, avšak už zde musí ukázat na jednu dolní část těla, která půjde z kola ven. 

To už koukáme s otevřenou pusou a přestáváme téměř dýchat. Nebo možná hůř: přestáváme pít, i když zrovna teď je to potřeba. 

Opona se zvedá k bříšku a nakonec se zastaví u krku, aby mohl tady pán okomentovat prsa každé účastnice a prozradit své preference v této oblasti. Nakonec se zvedne opona celá a dotyčný konečně vidí, jak ženy vypadají v obličeji. To je totiž to jediný, co si zatím podrobně neprohlídl. 

Nakonec se svlékne i on a se svou vyvolenou odejde ruku v ruce do zákulisí. Nechybí slova o skutečné lásce, hloubce citů a společné budoucnosti. 

Dřív, než se stačíme vzpamatovat, protože víno už zvětralo a zteplalo, začíná díl druhý. Tentokrát nešťastná dvacetiletá Britka. Ta si do studia vezme dokonce svého ex přítele, který říká, že "chudák holka, taková hodná a vždycky si našla jenom kreténa." 

Tohle je asi nejlepší scéna. A co scéna - to je úplnej vrchol večera! 
Nic lepšího už přijít nemůže, říkám si. Ale mýlím se. Slečna je rozený romantik a hledá milého muže, kterému nebude vadit, že nemá modelkovské míry. Věří na krásu duše, která vychází zevnitř. 

Takový drahý prosecco a já bych si nejradši ublinkla. 

Šest mužů zavřených v kabinách a opona se zvedá. 
Zastaví se samozřejmě těsně nad. 
"Tady si nejsem jistá," říká slečna. "Je tam příliš kůže, proč je tam příliš kůže? Možná když se ztopoří, tak se to napne?" ptá se moderátorky, publika nebo možná jen přemýšlí nahlas. Nicméně tady už se pravdu nedozví, penis s přílišnou kůží musí z kola ven. Opona se zvedne a kluk v rozpacích, že mu jeho chlouba byla takto veřejně komentována, potupně odchází. 

Nakonec si slečna vybere podle svého gusta, i když nejdřív pány poprosí, aby jí ukázali zadeček či se zakroutili do rytmu tanga a happily ever after může začít. 

Moc netušíme, co jsme to zrovna viděli, ale po chvilce začínají hrát zase oldies. 
To je takové uklidňující. Po tom, čeho jsme byli svědky, si už jako oldies opravdu přijdeme. 

LvK

1 komentář:

  1. Očekávat, že podrobná prohlídka něčích genitálií někomu najde spřízněnou duši, je pochopitelně naivní, ale to je jediné, co se pořadu dá vytknout. Jinak je to vlastně pořad poučný, ukazuje velkou rozmanitost lidských těl včetně těch jejich částí, které se běžně zakrývají. "Co je přirozené, není hanebné", znělo heslo starověkých Římanů a každý, kdo se někdy nachomýtl ke sledování tohoto pořadu, by si měl aspoň jednou za minutu nahlas zopakovat. Co je na tomto pořadu (kromě jeho seznamovacího zaměření) bizarního? Že civilizovaný člověk se přece na veřejnosti neobnažuje? No ale to je jen kulturní zvyk (za který může křesťanství, jak není těžké si domyslet), ne známka nějaké civilizační vyspělosti. Kdyby se kolem nahoty nedělal zbytečný humbuk, všichni by u tohoto pořadu jen zívali a nepsali místo toho rozhořčené komentáře na internet.

    OdpovědětVymazat