Únor jedné Lucie


Když jsem si začátkem února naordinovala únor bez reklam, měla jsem v plánu více sdílet věci a příběhy ze života. Vzhledem k okolnostem už jsem nedokázala sdílet vůbec nic. Sociální sítě jsem vypnula, abych neustále zapínala zneklidňující zpravodajství, čímž jsem se zavřela v děsivém světě války a konfliktu a všechno ostatní se zdálo být příliš malicherné na to, aby to bylo řečeno. 

Obracím se k těm hezkým věcem, protože i ty tady stále jsou. Únor v první půlce byl daleko veselejší:

Co nejlepšího jsem slyšela:


Novinku od Stromae. Radost mi udělalo, že se po mnoha letech umělecké pauzy vrací s novou hudbou a že začátkem března mu vychází nové album. Už díky té dlouhé odmlce si od alba dost slibuju. 


Co mi udělalo největší radost: 


Opravdu krásný Valentýn, návrat na místa, která jsem vždycky měla ráda a znovusetkání s lidmi z dob dlouho minulých. Radost jsem měla i z toho, že jsem vše stíhala, protože to byl pracovně velice náročný měsíc. Když nepočítám poslední dny, kdy jsem konsternovaně nečetla nic jiného než zprávy ze světa, nedohonil mě pocit prokrastinace a to vždy bývá takové moje osobní vítězství. 

Co nejkrásnějšího jsem si koupila: Starožitné, zhruba 70 let staré zrcadlo. Hledala jsem ho dlouho - nechtěla jsem žádnou čínskou imitaci a jelikož nemám auto a neřídím, měla jsem jen omezené pole působnosti. Dlouho se zdálo, že se na mě štěstí neusměje, že už je přebráno a už se nikde na půdě neobjeví žádný poklad. A přesto se ukázalo. Náhoda tomu chtěla a vintage zrcadlo se objevilo přímo před nosem - ve Strakonicích, kam mi pro něj dojeli naši. Už mi visí na zdi a vypadá skvostně. Je to malá radost, co mi naprosto změnila interiér. 

Co nejzajímavějšího jsem zažila:


Produktové školení v Grandhotelu Pupp, kde mají značkovou CBD proceduru se značkou CANNOR. Připravit si prezentaci asi na 50 produktů mi trvalo trochu déle, než jsem si plánovala, ale kdybyste mě teď vzbudili v šest ráno, tak vám zpaměti odrecituju veškeré složení. Následný pobyt, wellness i masáž byl sladkou tečkou za celým dnem, který začal už v pět ráno. 

Co nejlepšího jsem pro sebe udělala: 


Dala si už zmiňovaný měsíc bez reklam. Původní odpočinek, který by měl znovu nastartovat kreativitu a dát hlavě odpočinout, se však opravdu nekonal. Nemám chuť příliš psát a dost bojuju s apatií, a tak mi teď pomáhají jasná zadání, uzávěrky a celkově řád, který mě udrží v pochodu. A to je teď, věřím, nejdůlěžitější.


Co dělalo v únoru radost vám? 
LvK


Žádné komentáře:

Okomentovat