Březen jedné Lucie


Březen pro mě byl měsíc dlouhých procházek. Paradoxně i přesto to byl měsíc plný práce a nových začátků. A to nepíšu často. Březen je rovněž jeden z mála měsíců, kdy mám opravdu dobrý vnitřní pocit z toho, že jsem dost pracovala a neprokrastinovala. S prvním sluníčkem se v Marvovi, dosud peciválovi domácímu, ozvala potřeba nekonečně dlouhých a častých procházek, takže mi nezbývalo, než si čas naplánovat podle konkrétních úkolů a ty přednostně dokončit. Ve finále jsme si koncem měsíce mohla odfajfkovat celý svůj měsíční to-do list. 

Estetické radosti března...
...určitě focení nové kolekce šátků Silky Gang. To je vždycky radost. Miluju hedvábné šátky a Silky Gang, což je značka, kterou fotím už téměř 3. rokem, mě stále učí novému vázání a novým kombinacím. Doufám, že léto tento rok bude dlouhé a slunečné a že si užiju nošení šátků dosytosti. 


To nejlepší, co jsme pro sebe udělala...
...holčičí friday night. Za ty poslední dva roky restrikcí jsem si odvykla spoustu věcí: chybí mi například brunche s kamarádkami či páteční večery se skleničkou vína. Stejně jako miluju večery o samotě, kdy si můžu dlouhé hodiny jenom číst, tak miluju i příležitosti, kdy mohu vytáhnout šaty, podpatky a rudou rtěnku a jít se bavit. A to jsem si v březnu konečně dopřála. Jóga JE super, ale tohle mi udělalo na duchu snad ještě líp.

Největší guilty pleasure...
...sobotní večery jsou jediné, kdy mám povolený seriál (jinak jsem zrušila už i Netflix). Koukám na všechny díly starého dobrého Sexu ve městě, protože zde mám jisté mezery. V době největší slávy Sexu ve městě jsem žila bez televize na intru, pak jsem byla úžasnou manželkou a ženou v domácnosti, která rozhodně nemá čas po večerech sledovat seriály, a tak jsem znala jen dvě série a filmy. Celá hysterie mě tak dokonale míjela. A tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas ponořit se do toho nyní - bůh ví, kam mě to za pár let zavane a jestli budu mít čas po večerech na něco koukat - a postupně přejít k novým epizodám, kde umírá pan Božský (protože pana Božského jsem nikdy neměla ráda a doteď mě irituje, že je nazýván Božským, v angličtině Mr. Big, jelikož já bych mu našla řadu vhodnějších pojmenování.) Řekla jsem si však, že to dám i Božskému navzdory. Už kvůli tomu stylingu, který často opravdu božský je. 

Nejlepší kniha, co jsem přečetla...
...Zmizela v mlze od Michaely Klevisové. Skandinávské detektivky já můžu ve všech podobách a tahle je mrazivě dobrá. Začetla jsem se okamžitě a přestala až druhý den, jelikož jsem musela záhadu vyřešit, že ano. Jsem ráda, že jsem od této autorky začala právě skandinávskou knihou, to je nejlepší ántré! Pokud detektivka patří mezi váš oblíbený žánr, dejte si ji. Bude vás bavit do poslední stránky. 

Nejlepší věc, kterou jsem si koupila...
...jsou to vlastně rovnou dvě. A rovnou dva stolky - jeden nový, konferenčí do obýváku a jeden jídelní, který mi v bytě vždycky chyběl. Nikdy jsem ho nepostrádala, nejsem příliš velký strávník a co uvařím, to je hodné spíše odpadkového koše, než honosného stolování, a tak jsem se tím nikdy příliš nezabývala. Často jím venku a bohužel často i u pracovního stolu, což jsem teď chtěla změnit a malý jídelní stůl si do kuchyně jen přeci pořídila. 

Na co se těším v dubnu: 

  • v dubnu se těším na focení nových produktů Cannor. Těším se na to hlavně proto, že nefotím, jen to celé zařizuji. Dávat příkazy mi jistě půjde.
  • těším se i na nové focení pro Silky Gang, které má být pro mě samotnou překvapením.
  • na víkendy na balkoně a večery v Grébovce. 
  • na jarní šatník a nové odstíny rtěnek
  • na pozvolné prodlužování dne
  • na každou lekci jógy
  • na jarní výlety
Na co se těšíte vy? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat