Květen jedné Lucie

Takhle si představuju, že aspoň někdy budu vypadat po probuzení. 

Květen byl zajímavý měsíc. Pořád trochu turbulentní období, v mnoha ohledech to však byly - doufám - turbulence tím správným směrem. 

Nejhezčí chvíle...

...to byl už 1. máj, kdy jsme s přítelem vyrazili na oběd a hledání rozkvetlé třešně na zámek Zbiroh. 

...a taky všechny ty procházky s Marvem. Znovu jsem objevila kouzlo audioknih, a tak s každým venčením "přečtu" pár kapitol. Oba jsme spokojení - on se proběhne, já si během týdne odšrtnu zhruba jeden titul a vracíme se oba spokojení. 

Nejzajímavější kniha...

...z audioknih volím dobře známou trilogii švédské detektivky Muži, kteří nenávidí ženy, z papírové knihy určitě Slow Fashion, která pro mě byla milým překvapením a dala mi nový vhled do mého šatníku. 


Dobrý pocit...

...mám určitě ze složeného špajzu, což byla činnost, kterou jsem si slibovala od nastěhování do bytu. Byť tu místnost nazývám špajzem, typický špajz by u mě v domácnosti nenašel moc využití. Z poliček na kompoty a zavařeniny se tak staly poličky na boty a uskladnění zimního oblečení. Oddechla si tak moje šatní škříň, která díky tomu dostala o trochu místa navíc. 

Chvíle jak ze Sexu ve městě...

...myslím tím fitting a módní přehlídku v překrásných prostorách Obsession butiku, kde se konala módní přehlídka Silky Gang. Už samotná zkouška šatů, kde jsem zkoušela spoustu outfitů, pyžámek a nejrůznějších bot a u které mi asistovala kamarádka, byla jak scéna z šatníku Carrie Bradshaw. Bylo to neskutečné, úplně jsem zapomněla, jak mi tyhle malé módní chvilky za covidu chyběly. A jak moc mi chyběly podpatky. Navíc se předváděly novinky mých oblíbených Silky Gang šátečků. 


Na co se těším v červnu...

...na opravdu teplé, letní dny a dlouhé večery. 

...na návštěvu Sonnentoru. 

...na 1. narozeniny Marva ve víře, že ten druhý rok už bude klidnější. 

...na plánování dovolené. 

...na koncert André Rieu. 

Na co se těšíte vy? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat