Připravte nožky na léto!

Dnešním článkem navazuji na předchozí článek o tom, že jsem začala s jógou. Ta se na mě dosud podepsala zatím "jen" větší flexibilitou, než vytvarováním těla, ale díky ní jsem rovněž začala s pravidelným rituálem

  • Po všech těch asánách s nohama vzhůru si ještě pěkně protažená a s rozehřátým tělem skočím do sprchy, kde párkrát týdně dopřeju svým stehnům peeling, pokaždé pak prokrvující Skořicový krém na celulitidu. Protažené svaly společně s prohřívacím krémem tak příjemně štípou! 
Skořicový krém na celulitidu je novinka tohoto léta od Nobilis Tilia. A i když nehrozí, že bych se letos vydala na pláž a bylo tak potřeba plavek, chtěla jsem tuhle věc zkusit. Nečekám, že mi jakákoliv kosmetická péče pomůže zlikvidovat několik centimetrů nebo většinu tukových buněk, které se v daných partiích bezostyšně shlukují ve velkém, ale vím, že se správnou péčí může pleť vždycky vypadat o dost lépe. Střídavě tak používám osvědčené i nové. 

Skořicový krém na celulitidu Nobilis Tilia

Za mě naprostý vítěz. Po první aplikaci jsem byla trochu rozpačitá - krém není mastný, ale je poměrně hutný. Žádné lehké hydratační mléko, o kterém ani nevíte a které se okamžitě vsakuje. Naopak. Krém je tak vydatný, že jej musím dobře vmasírovat. Nestačí nanést, je potřeba vmasírovat. Moje rozladěnost se okamžitě změnila, když mi došlo, že přesně to přeci postižená místa celulitidou potřebují. Jemnou masáž směrem vzhůru. Zapojila jsem tak dřevěný masážní váleček, tolik let nepoužívaný, a krém do vstřebání vmasírovala. Že to funguje, tedy prohřátí tkáně, jsem ucítila hned po chvilce! Skořice je navíc tak intenzivní, že ji často ještě ráno cítím z lůžkovin. 

Tělový a masážní olej Celulitida Nobilis Tilia

Krém střídám s tělovým a masážním olejem Celulitida, který je lehký, ale stejně jen vmasírovávám. Tady pro změnu najdeme sílu éterických olejů, které tělu pomáhají s lymfatickým oběhem a tím s detoxem a zpevňováním pokožky. Mám ho velice ráda, nevtíravě voní, a tak ho používám po sprše na celé tělo - klidně i na těžké nohy. 

Radost mám z toho, že oba dva přípravky dělají dobře mým nohám: s celulitidou se sice neloučím, zato je mírnější a především mi nohy neotékají, což je velká úleva. 

Co teprve testuji? 


Začínám rovněž používat Tělový a masážní olej Křečové žíly, ale tam zatím nedokážu říct rozdíl. Má silnou vůni tamanu oleje, a tak jej používám jen lokálně. Chci poctivě dobrat několik balení, než ho pořádně zhodnotím. Jestli však existuje něco, co zmírní křečové žíly, budu nejvěrnější zákaznicí. Zároveň jsem si na doporučení známé koupila Masážní olej Lymfa, který je prý na lymfatický oběh fenomenální. 

Ten si šetřím po plavkové sezóně, na zimu - po józe, po sauně. 
Máte s ním zkušenosti? 
Co vám funguje na celulitidu/lymfu nejlépe? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat