Jeden produkt, dvě fáze: OPIO péče nás naučí starat se o pleť

A já vím, co pleť v tomto počasí potřebuje nejvíc - péči. A to možná ještě o trošku intenzivnější, než jsme zvyklí během roku. Ráno totiž vyžaduje SPF ochranu, večer dokonalé odlíčení (zvlášť s minerálními filtry přírodních opalovacích krémů) a lehkou, přesto výživnou péči, která zhydratuje a zároveň minimalizuje stopy po slunečních paprscích, klimatizaci či slané a chlorované vodě. 

Tohle léto tak zkouším aplikovat novinku: péči OPIO, českou značku přírodní kosmetiky. 
Ale pozor: není to jeden zázračný produkt, ani péče o pěti krocích. 

Opio prodává jen 2 produkty pro ženy 30+ a to dohromady: hydrataci pomocí Hyaluronového séra a výživu/regeneraci díky Směsi BIO olejů. Nic víc, nic míň. Jde o duo pack, samostatně produkty nekoupíte. Chápu, že by vás možná lákal jen jeden z produktů, než to vyzkoušíte, ale s tímto byznys modelem vlastně souhlasím. 

Naše pokožka potřebuje jak vodu, tak olej. Suchá pleť často sahá jen po olejové kosmetice, zatímco mastná vyhledává pouze silně hydratační produkty, přesto ani jedno není úplně správně. Potřebujeme obojí, liší se jen poměr vody a oleje. 

Proto tohle silné duo, které mám hydratovat i regenerovat, kvituji. Je to připomínka toho, že potřebujeme obě složky. Opio tomu hezky říká "twin efekt".


A co že OPIO slibuje? 

Hyaluronové sérum omlazení, vypnutí pleti a zjemnění vrásek, Směs BIO olejů připomínající balzám zase ochranu kožního filmu, zjemnění a sjednocení pleti a vyhojení drobných ranek. 

OPIO sérum je gelové a zanechává pleť svěží, nemastnou, hydratovanou a opravdu vyhlazenou. Vidět je to nejvíce asi u očního okolí. Směs BIO olejů (jmenujme například avokádový, makový, šípkový či sezamový olej) je pak doslova balzámem pro pleť namoženou sluněním. Milovat jej bude pleť suchá, ale nezatíží ani pleť pórovitou. Nejde o tuhý balzám, spíše lehčí pleťový olej, kde stačí množství jen co by se "za nehet vešel" a už tím dokonale zafixuje hydrataci v pleti a do rána si poradí například se spáleným nosem i rty. 

Ranní verdikt

Pleť je krásná, sjednocená a vyživená. Směs BIO olejů je sice objemově větší balení než Hyaluronové sérum, a tak mi zřejmě vydrží o něco déle, ale miluju jej dávat i na krk a dekolt, což jsou teď v létě velice exponované části těla, které často zapomínáme mazat. 

Sama jsem zvědavá, jestli nás od Opio čekají další produkty, vždy mám raději, když je celá pleťová řada včetně čištění pleti, přesto tahle dvojka produktů nastolí krásnou a zářivou pleť!

Dva produkty: nic víc, nic míň. 

Znáte Opio? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat