Co mi pomohlo: Periorální dermatitida.


O působení a fungování BIOFÁZE jsem tu psala před 2 lety. 
Tehdy mi pomohla verze Calendula, která je určena přímo pro podrážděnou pleť.
Jestli jsem si myslela, že už ji nikdy nebudu potřebovat, tak letos na jaře jsem ji přivítala opět na své kosmetické poličce. Zkusila jsem už všechno, a tak se znovu s důvěrou obrátila na to, co mi předloni tolik pomohlo. 

Proč? 

Periorální dermatitida. Znáte? Jestli ne, buďte rádi. Pakliže ano, možná mám pro vás tip.
Sama Nobilis Tilia sice periorální dermatitidu přímo nezmiňuje, mně na ni však Biofáze - ať už Calendula nebo Santal - pomohla hned dvakrát za sebou. A to už nemůže být náhoda! Možná je to jen má zkušenost, nicméně nic jiného mi nepomohlo. A že jsem toho vyzkoušela...

Výsev drobných růžových pupínků kolem úst, které se "zapalují", tak bych popsala svůj akutní stav dermatitidy. Spouštěč jsem nedokázala vypozorovat: začátkem roku 2020 jsem to přičítala rouškám. Ložiska to byla velká a než jsem zkusila Biofázi, trápilo mě to 2 měsíce. Loni se periorální dermatitida ozvala někdy v listopadu - výsev pupínků už byl menší a drobnější a celkem snadno se dal zakrýt dobrým make-upem, trápila mě však téměř půl rok. 

Co mi pomohlo? 

  • Paradoxně vím, co mi na zánětlivá místa nepomohlo: oleje. Řada zklidňujících aktivních látek sice dočasně pomáhala, ale spíše v emulzních krémech.
  • Biofáze Santal. Jak funguje a působí jsem popsala zde
  • Nasadila jsem rovněž probiotika vnitřně, i ty se mi osvědčily na celou řadu kožních problémů. 

Co je BIOFÁZE? 

Biofáze je tříkrokové ošetření silné enzymatické regenerace pleti. Pomocí 3 sér založených na éterických olejích aktivuje naše vlastní enzymy, čímž napomáhá mimo jiné lymfatickému systému, aby snadněji vylučoval odpadní toxické látky. Zároveň dochází k regeneraci kožní tkáně, k navrácení elasticity, hydratace a rovněž k posílení obranyschopnosti pokožky. 

Po dvou týdnech používání se začal stav pleti lepšit, zmírňovala se zarudlá místa a pupínky přestaly pálit a bolet. Zhruba po měsíci byla pleť téměř čistá, po 6 týdnech používání (tedy po spotřebování balení) nebylo po dermatitidě ani památky. 

Jen doufám, že pomůže i příště, pokud se to - nedej bože - zase objeví. 
A budu ráda, když mi dáte vědět, na co Biofáze pomohla vám. 
LvK


Žádné komentáře:

Okomentovat