Novinky Nobilis Tilia a vylepšená receptura Hyaluronového séra

Tvář bez make-upu po ránu. 
Pleť jen s novinkami od Nobilis Tilia, které mají pleť jemně odlíčit a maximálně zhydratovat. 
A tak jsem je mile ráda otestovala a zařadila do své (pod)zimní péče. 

Nobilis Tilia, česká značka z Krásné lípy, má od září úplnou novinku: Oční odličovač a jeden inovovaný produkt a to rovnou ten nejoblíbnější: Hyaluronové sérum

Čím začít? 

Prvním krokem: Odličovačem očí. Jak věrný čtenář ví, miluju odličování oleji. Mám ráda i dvoufázové odličovače očí, jednoduše - moje pleť miluje onu olejovou složku. Nový odličovač očí je však bezolejový, připomíná spíše micelární vody a to i svou silou: skvěle odlíčí totiž nejen oči, nýbrž i make-up celého obličeje. A to přitom s hezkým a jemným složení, kde najdeme například osvěžující fenykl, který projasní oční okolí. Chválím, že mi Odličovač bez problémů odlíčí i výraznější horní linku, aniž bych použila víc jak 2 tamponky. Byť jde o bezolejový výrobek, i má suchá pleť ho přijímá bez vysušení a podráždění. Pleť je dokonce tak příjemná a hebká, až to svádí nepoužít tonikum či pleťovou vodu. Ovšem: tonizace JE potřeba, stejně jako u každého čištění pleti a odlíčení. Odličovač očí má být vhodný i pro citlivou pleť a majitelky kontaktních čoček: obsahuje například zklidňující aloe vera šťávu či panthenol.

Druhý krok: Hyaluronové sérum. Nobilis Tilia vždy měla jedno z nejprodávanějších hyaluronových sér na trhu a pamatuji si na dlouhou řadu zákaznic, které na něj pěly ódy. Já jej však v jeho původní receptuře nikdy nezkusila. Teď je obohacené jak o nízkomolekulární, tak i středněmolekulární kyselinu hyaluronovou a opravdu příjemnou svěží vůni: petitgrain a gardénie. Sérum mě mile překvapilo: sjednotilo a zjemnilo pleť, nejvíce si toho všímám u nosoretních rýh. Je lehké, vysoce hydratační, zcela nemastné. Sérum je 1. krok v péči a poslouží zároveň i jako podklad pod make-up. Já si jej oblíbila především v kombinaci s pleťovými oleji či výživnými krémy. 

Moje pleťová (pod)zimní rutina s Nobiliskou: 

1. Odličovač očí  2. Květová voda 3. Hyaluronové sérum 4. Obličejový olej Monet

A jak bývá u Nobilis Tilia zvykem - skvělý poměr cena/výkon je samozřejmostí. A budu ráda, pokud mi napíšete srovnání původní receptury Hyaluronového séra s novým složením. 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat