2022: To byl teda rok!

To byl teda rok! Loni jsem psal, že ten rok předchozí byl terapeutický. Teď bych řekla, že ten loňský byl turbulentní, což myslím docela navazuje. I když to nebyl jednoduchý rok, budu na "dvacet dvojku" vzpomínat jen v dobrém - byl to pracovně silný rok a v mnoha ohledech i úspěšný. Od léta jsem věděla, že budu muset dělat určité řezy ve svém životě a dneska vidím, že se do konce roku vše krásně vyřešilo a zapadlo do sebe jako jednotlivé dílky puzzle. Díky tomu se teď můžu volně nadechnout a soustředit se na vlastní projekt, který vám brzy představím! 

Co mi dělalo největší radost...

...cestování! Byl to rok plný cest - v lednu jsme s přítelem vyrazili do Dublinu, v květnu do Provence, v červenci na road trip po Dánsku. V srpnu jsem si dopřála cestu po Skandinávii, ani nedýchala nad krásou norské divočiny, sestavila si vlastní playlist skandinávských interpretů, projela si i městečka a metropole severu a nakonec se do Norska, do Bergenu, vrátila ještě na předvánoční víkend. Mezitím jsem se zastavila v Paříži, kde jsem si užívala sluníčka až do postele! Cesty mi sytily duši a severský klid mi dodával na rozvaze a radosti. 

Na co jsem nejvíce pyšná...

...na to, že jsem přečetla (i díky Audiotéce) přes 100 knih, naučila se mnoha novým disciplínám a začala s koučinkem u Petry Kubalové, díky které jsem si srovnala spoustu pracovních věcí. S novým rokem jsem si naordinovala více volného času, více času pro vlastní projekty a klienty, pro které mi srdce hoří. Začíná mi tak docela nová pracovní rutina, režim i tempo! Pyšná jsem i na to, že jsem vytrvala u jógy a i když už nechodím tak intenzivně, chodím stále. 

Na co se těším v roce 2023...

...až vám představím to, na čem teď už nějaký ten pátek pracuju. V průběhu roku se bude měnit i blog - začnu vlastně znovu od začátku. A začátků bude nejspíše víc. Vždycky se trochu bojím, nejsem úplně střelec, všechno dlouho zvažuju, promýšlím a bojím se opustit staré pro nové. Ale letos se víc těším, než bojím. Vím, že pokud to neudělám já a vědomě, přijde to stejně a třeba nečekaně. Být aktivní je dobré. A pokud si tím můžeme vytvořit lepší podmínky pro život, nebo z toho života mít více potěšení, tím lépe! 

Jaký jste měli rok vy? 
Co potěšilo vás? 
LvK

Žádné komentáře:

Okomentovat